folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapid"Ten Point Toplayarak ..Premium Üyelik Kazanma (Döküman)

Rapid"Ten Point Toplayarak ..Premium Üyelik Kazanma (Döküman)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bi kaç mürit rapidten puan toplama ile nası premium üyelik alınabileceğini sormuştu ..annatayım dedim ..aceleye geldi biraz raatsız olmuş olabilir ..gelince editleyeceğim :)

http://img294.imageshack.us/my.php?image=97177371rv3.jpg
    http://img249.imageshack.us/my.php?image=33875141ra8.jpg
    http://img126.imageshack.us/my.php?image=69822611py9.jpg
    http://img252.imageshack.us/my.php?image=30235433ho7.jpg

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    10.000 kez download mu ettirecez upload ettiklerimizi:) işin mi yok dai

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    anaam yararlı olacaa benzio bi inceleyem. saol

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    deca haklı galiba basarm parayı alırım=) ama saol hajım;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    baba bir oyunu 8 parta bölüp dağıtmıştım ..3400 küsür kişi indirmiş ..aynı şekilde filmleride 6-8 part yapıp .yada mp4'leri 4-5 parta bölüp formlara dağıt ..20 günde 1500 ..1600 kişi indiriyo ..şu senin 300'ü (deli filmi) ..upload et 5 günde 10000 kişi sömürür :D ..kitlesel forumlara ve ilgili forumlara linkleri dağıtmakta iş ..ilk premium üyeliği 15 günde almıştım :D ..çokk indirilen linkleri rapid siliyo bi süre sonra ..götlük deil mi işte :D ..mecbur tekrar upload ediyorum :D ..hatta sattım bi kaç tanesini uploadlı linkleriyle birlikte :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Premiumsuz rapid japon olmayan nakamuraya benzio yani bi boka benzemio cekilmio amk:S kascaz deniycez bunu saolasin paylasim icin...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    tavsiyem ..oyun ve film ..en çokk bunlar prim yapıo ..hem o forum bu forum dağıtmaya gereq yogh ..sıkı bi hit alan foruma ve ilgili forumlara koy linki ..kendi kendine artıyo point ..iş senden çıkıo ..bi yerde de pointleri takip etmek haz verio adama :D .. 10000 pointi kasmak sandığınız kadar zor deil ..deneyin bence :) ..en azından bana zor gelmedi ..bi noktadan sonra ..link arşivin olduğu için kasmaya yeni uploadlara gereq kalmıyo ..kazandığın 1 aylık premiumun süresi bitene kadar ..arkadan 10000 ..15000 point kendi kendine kasılmış oluyo :D ..buda seni bekleyen 1 - 1.5 premium üyelik demek :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Lan o 4. resimdeki avatar benim evin resmi lan...

Kime yolladımda koydu onu oraya????????????????
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2368 Toplam Mesaj: 8