Rar Şifresi Kırıcı ACİL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Anlayan ve Anlamayan Arkadaslar icin Tekrar Söylüyorum. Öncelikle Konuyu Baslatan Arkadasımız. ( RAR ŞİFRESİ KIRICI ) Die Bir Başlık Açmış. Öncelikle Konu acarken Ne İstedigimizi Bilmemiz Gerekiyor. Rar Şifresini Kırıcak diye Bir Program Olmadıgı İcin bnde ANlaması İcin Rar Şifresini Kırıcak bi Program İstemen Msn Şifresini Kırıcak Bir Programı İstemenle Aynı eş Değerde Olur MANASINDA söyledim. Ama Benm Seviyemin Düşük Oldugunu İddaa Eden Arkadas Daha Bana Verdigi İlk Cewapda Kendı Seviyesizligini Göstermiş Oldu. Şimdi Sen Bu MSJ 'dan Sonra Bana Boşuna MSJ Yazma Ben Senın O AŞAGILIK SEviyene Düşemem.  He Cok Delikanlıysan Bana Kek Yedirmek İstiyosan Buyur Gel

bklap@hotmail.com

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    cosmic bunu yazdı:
    -----------------------------
    Stifler bunu yazdı:

Rar şifresini kırıcak bi programı istemen msn şifresini kırıcak bi programı istemenle aynı eş degerde.
    problemlimisin sen kardeş ne dediğinimi bilmiyon sarhoşmusun

--

böyle bir cevaba problemmisin sarhoşmusun diye soru sorarsan o herif sana malda kekte der. ne alaka sarhoşlukla adam haklı sonra seviyeden bahsediyorsun önce sen seviyeni ve uslubunu düzelt. müridin müride laf sokma hakkı yoktur. yok ben bu kurallara uymuyorum diyorsan http://www.tahribat.com/logout.asp tıkla sana zahmet.

konu ölmüştü sen niye konuyu tekrardan ana sayfaya taşıyorsun? 

sanki konu 3 yıl önce açılmış gibi konuşma hacı ben yazdığımda 4 yada 5. sıradaydı aynı gün içinde cevap yazılmış konuyu sen ölmüş olarak mı görüyorsun? ayrıyeten konu zaten anasayfadaydı kimsenin biyere bişey taşıdığı yok. sadece şu an sana cevap vermek için taşıdım bunu buraya

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    ulan şu konuda bile kavga çıkartıyorsunuz ya helal olsun

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek
    çocuk gibisiniz m.k

"we lose ourselves but we find it all"
Toplam Hit: 3962 Toplam Mesaj: 25