RC Helikopter Alimi Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam RC arabalarla daha cok ilgilenmistim zamanında helikopterle filanda az bucuk bilgim var.

30 tl 40 tl olanlar , a101de satılanlar RC değil öncelikle bunu belirtiyim , bunlardan 2 tane ve daha üst segmentteki helikopterlerden ( çift pervaneli filan )

2 tane parçalamış birisi olarak , rc alıcaksan özelliklede ucak ve helikopter alıcaksan baslarda bunlardan 1-2 tane parcalaman lazımki öğrenesin ,

Yani cihaza 1000 tl verdin kullanmayı bilmiyorsan cok cabuk parçalarsın buda sıkıntı olur , tamiri çok zor çünkü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Ben sundan aldım 15 dk ucuyor tabı devamlı havada durdurmazsan yanı ındrıp kaldırma falan tadını alırsın cok kullanıslı sahsen o kadar ddarbeye calısmasına hala sasırıyorum ben 40 tl ye aldım ankarada kızıl otesı ve evde ucurmak ıcın ıdeal zten ucuz alıcaksan evde ucurucaksın yoksa ruzgara kapılır ve hos seyler olmaz sana tavsıyem daha buyuk boyutlu bısı bul http://www.gyrohelicopter.co.uk/product/gyro-lite.php

ben sadece ben
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

arkadaşlar bunlardan alacaksanız ben derim ki az daha fiyat artırın ve biraz büyüklerinden alın çok daha zevkli ve stabil uçuyor sizi yormaz 90-100 tl civarı büyük ve güzel heli ler var 3 veya 3,5 kanal iyi olur derim ne aşagısı olsun ne de yukarısı aşagısı dandik olur yukarısı da pahalı :)   

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Dun biraz daha arastirma yaptim. Su modele almaya kararliyim simdilik: GW Xieda 9958

Linki: http://www.helipal.com/gw-xieda-9958-mini-helicopter-2-4ghz-black-edition.html

Bunun yaninda sarj cihazini alalim mi? USB disinda sarj olmasi icin, gerekli midir?

Yedek pil almak istiyorum fakat Li-Po pil oluyor galiba bunlar. Orjinal pilin voltajina dikkat edecegim. 'mAH' seviyesi ne olamli 10 dakikaya yetmesi icin kac mAH 'lik LiPo pil almaliyim ?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 2098 Toplam Mesaj: 15