folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Angular Bilen Eleman Aranıyor

Angular Bilen Eleman Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Çalıştığım şirkette benim ekip arkadaşım olarak çalışabilecek.

Junior/Senior/Mid level Developer aranıyor.

Must olması gereken özellikler şunlar.

React-Native, Redux, TypeScript, Axios, React-Native Bridges(Temel düzeyde bilmesi yeterli Junior için)

TAM ZAMANLI

Çalışma yeri Zincirlikuyu/Istanbul

- Angular -

Şirkete gelen yeni bir proje için (Büyük bir firma) Angular bilen eleman alınacak. Angular bilenler bana ulaşabilir mi ? Kaçırılmayacak fırsat Projenin yapılacağı firma baya büyük Dünya sıralasında belki ilklere oynar kendi sektöründe. Proje uzun soluklu proje çalışacak arkadaş proje bazlı yada outsource değil tam zamanlı çalışacak zaten. 

MhmdAlmz tarafından 16/Nis/20 12:39 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Merhabalar,

React-Native, Redux, TypeScript, Axios, React-Native Bridges(Temel düzeyde bilmesi yeterli Junior için)

uzaktan sa yonlendıreyım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Merhaba takipteyim bizim de bir proje var freelancer çalışan varsa dm atarsa iyi olur reflerle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Merhabalar,

Hocam sen flutterdan devam etmiyor muydun? Ayrıca şirket nerede. Çalışma koşullarını buradan ya da pm ile paylaşabilir misin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Merhabalar,

Hocam sen flutterdan devam etmiyor muydun? Ayrıca şirket nerede. Çalışma koşullarını buradan ya da pm ile paylaşabilir misin.

Flutter ile iş bulamam hocam :) RN geçtim. 1 senedir RN yazıyorum paralelden Freelance falan Flutter ile yazıyorum.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Bu zamanda iş ilanı görmek güzel, umut verici :) Umarım bir arkadaşın ihtiyacı görülür.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

js, nodejs, dokümantasyon (jsdocs), unit test ( mocha, sinon),flutter

Her birini eh işte diyecek kadar biliyorum. Typescript ve axios da sorun değil. Yalnız react nativei henüz bilmiyorum. Aradığın detaylar için 2 hafta yardirmam lazım hocam. Forumda programlama ile ilgili postlarına denk geliyorum Seninle çalışmak hiç de fena olmazdı aslında.

Tek bir proje üzerinde mi gidiyorsunuz. Yoksa dinamik olarak devamlı proje mi üretiyorsunuz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

js, nodejs, dokümantasyon (jsdocs), unit test ( mocha, sinon),flutter

Her birini eh işte diyecek kadar biliyorum. Typescript ve axios da sorun değil. Yalnız react nativei henüz bilmiyorum. Aradığın detaylar için 2 hafta yardirmam lazım hocam. Forumda programlama ile ilgili postlarına denk geliyorum Seninle çalışmak hiç de fena olmazdı aslında.

Tek bir proje üzerinde mi gidiyorsunuz. Yoksa dinamik olarak devamlı proje mi üretiyorsunuz.

Yazılım firmasıyız hocam.

Ben 3 proje yazdım. ( aslında 1 tanesi final aşamasında ) 

* Mobile döküman tarama sistemi : Döküman imzalanmış imzalanmamış mı onu kontrol edip Kimlik ve döküman scanner yazdık.

* Bir tane resepsiyon uygulaması yazıldı isim veremem yeni ürün olduğu için.

* Şuan Para Transferi uygulaması yazıyoruz UPT araştırabilirsin. Western Union gibi bir uygulama.

Başvuru yap OlivaSoft'a Redux vs biliyorsan iyi. İşe alımlara ben giriyorum yardımcı olurum eğer hiç bir şey bilmiyorsan.

https://tr.linkedin.com/in/ezgi-uprak-590a44a1/en

Bu arkadaşa CV gönder detay verme. Ama CV göndermeden önce Redux falan bak biraz araştır. Çünkü normal elemanlara ne soruyorsam sana da benzer sorular soracağım. Adını soyadını bana söyleme ki adil olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam. Karar verebilirsem başvuracağım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

* Mobile döküman tarama sistemi : Döküman imzalanmış imzalanmamış mı onu kontrol edip Kimlik ve döküman scanner yazdık.

* Şuan Para Transferi uygulaması yazıyoruz UPT araştırabilirsin. Western Union gibi bir uygulama.

Başvuru yap OlivaSoft'a Redux vs biliyorsan iyi. İşe alımlara ben giriyorum yardımcı olurum eğer hiç bir şey bilmiyorsan.

Bu arkadaşa CV gönder detay verme. Ama CV göndermeden önce Redux falan bak biraz araştır. Çünkü normal elemanlara ne soruyorsam sana da benzer sorular soracağım. Adını soyadını bana söyleme ki adil olsun.

keske herkes bu kadar hassas olsaydi, eminim her sey cok farkli olurdu

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

keske herkes bu kadar hassas olsaydi, eminim her sey cok farkli olurdu

Bugün işe girecek adama olur yarın bana bilemeyiz.

@makets, hocam düşün eğer böyle bir düşüncen varsa ihtiyaç duyulan teknolojilerin açıklamasını ve nasıl öğreneceğin hakkında detaylı bilgi verebilirim pm den. Böyle bir düşüncen olursa Junior olarak başvurursun yeterli gelirse bilgin alınırsın zaten. Juniordan beklenti pek yüksek değil.

Toplam Hit: 5868 Toplam Mesaj: 24
react-native