folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Angular Bilen Eleman Aranıyor

Angular Bilen Eleman Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Merhabalar,

Çalıştığım şirkette benim ekip arkadaşım olarak çalışabilecek.

Junior/Senior/Mid level Developer aranıyor.

Must olması gereken özellikler şunlar.

React-Native, Redux, TypeScript, Axios, React-Native Bridges(Temel düzeyde bilmesi yeterli Junior için)

TAM ZAMANLI

Çalışma yeri Zincirlikuyu/Istanbul

Sana diyorum ben  geleyim diye :D  Niye  kabul  etmiyon  :D 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    .
    ..
    ...

Bu arkadaşa CV gönder detay verme. Ama CV göndermeden önce Redux falan bak biraz araştır. Çünkü normal elemanlara ne soruyorsam sana da benzer sorular soracağım. Adını soyadını bana söyleme ki adil olsun.

keske herkes bu kadar hassas olsaydi, eminim her sey cok farkli olurdu

Hassas'lık ve Adalet olayı, bu bülent arınç'ın dediği gibi, biraz karışık. Eşitlik de biraz karışık. kefeye gelmiyor yani. 

yada ben anlamadım, değişik bi katsayı çarpanı, bilinmeyeni, üssü,  kökü, faktöriyel'i, bölümü .. var gibi.. Şans mı diyeyim Kader mi diyeyim.  ``,)

RitmFarbRacourci tarafından 01/Nis/20 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

up

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek

Hem up olsun hemde bir Soru sormak istiyorum.

Windows da react ile ios çıktı alınabiliyor mu?

Ya da emülatör de çıktıyı görebilir miyim?

Android de olduğu gibi ios yüklü, telefon-tableti geliştirici modu ile bağlayıp emülatör olarak kullanabilir miyim.?

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı

Android de olduğu gibi ios yüklü, telefon-tableti geliştirici modu ile bağlayıp emülatör olarak kullanabilir miyim.?

windowsta ios için build alamazsın macos lazım

emülatör yerine cihazını bağlayabilirsin ama macos lazım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı

windowsta ios için build alamazsın macos lazım

emülatör yerine cihazını bağlayabilirsin ama macos lazım

Teşekkürler hocam.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Eleman arayışı devam ediyor.

Büyük bir firmanın mobil işi yapılacak. Ekip kuruluyor ekip 7 kişi olacak. 1 Mimar 3 Senior 1 Mid 2 Junior olacak.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Hocam başvurdum ve sizin ik tembellik ediyor. Olumsuz da olsa mailime dönmeliydi. İyi olan kazansın ne diyim (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

Hocam başvurdum ve sizin ik tembellik ediyor. Olumsuz da olsa mailime dönmeliydi. İyi olan kazansın ne diyim (:

Sordum hocam şuan için Koronadan dolayı beklemedelermiş. Dönerler sana muhtemelen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Angular bilen eleman aranıyor arkadaşlar. Konu up.

Toplam Hit: 5867 Toplam Mesaj: 24
react-native