Reactjs İle Adam Asmaca - Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar.

Ufak bi adam asmaca oyunu yaptim ReactJS kullanarak. Ilgilenen arkadaslar indirip bakabilirler. Kolay gelsin.

Linki : https://github.com/dhmm/HangMan

Bu da bir screenshot :

🌌 Deniz kiyisina gidip... Yapayalniz dalgalari saatlerce seyretmek istiyorum.... 🌌
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Tebrikler dostum. Çok iyi başarı :)

whoobay tarafından 03/May/19 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Herşey kolaydır ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Tebrikler dostum. Çok iyi başarı :)

Tesekkur ederim... Ortada basari yok ki :) Ogrenirken yaptiklarim... Daha coook yol var... Paylasiyorum ki belki ilgilenen cikar, inceler, fikir alisverisi olur, oneri olur , vs vs anladin sen onu :)

dhmm tarafından 03/May/19 13:43 tarihinde düzenlenmiştir

🌌 Deniz kiyisina gidip... Yapayalniz dalgalari saatlerce seyretmek istiyorum.... 🌌
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif Esra
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

dostum bayağ güzel şeyler çıkartmaya başlamışsın, react & node ile hello word nasıl yapilir basit kullanıcı girişi, yetkilendirmesi boku pisiru anlatan bir seyler yapsana güzel olur

bizlerde oğreniriz :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

dostum bayağ güzel şeyler çıkartmaya başlamışsın, react & node ile hello word nasıl yapilir basit kullanıcı girişi, yetkilendirmesi boku pisiru anlatan bir seyler yapsana güzel olur

Hemso dalga denizde olur biliyorsun dimi :) Yaw sen alasini biliyorsun eglenme benimle :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilteris
    ilteris's avatar
    Erkek

eline sağlık 

127.0.0.1
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

eline sağlık 

Otekinede yazmistin @ilteris. Cok sagol....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

dostum, baya güzel şeyler çıkartmaya başlamışsın, react & node ile "hello word" nasıl yapilir; basit kullanıcı girişi, yetkilendirmesi boku pisiru anlatan bir seyler yapsana, güzel olur.

Hemşo, dalga denizde olur biliyorsun di mi :) Yaw sen âlâ'sını biliyorsun, eğlenme benimle :)

^^D` 

RitmFarbRacourci tarafından 03/May/19 17:03 tarihinde düzenlenmiştir

Zenith.Nâdir I'şıkY'ılı/sny @@,? ^^D` AnChrno KlmeSySnye/Sre BlgMntkSrç GönlTekn. M'tşâbh SbMrne,Avitr,Astr,Wtch√. AirRce PrMtr Gri'yÇlnMvi ,. Sey'Sy'Sml'Frb'Srç'Şkl'Prprtn *TkAsl* LugerP08 (3+2N,1K) YelYutan'SağanGil'Ebâbil(Ula, bu nasıl kuş. uçarken uyu'yormuş, ya da @@,) ) NeverMore (VrgllüNokt: ,. 12:[1Çşn,(2AnMlzm)]) YvşDzgndr,DzgnHzldr/shter* MssaoKzuoBro's Trnd.Leak (mv.krmz;syh,pmb)/t  DefnsngOfcontrIda* JstSml&WvBys,JstSml&Wv .. CrispR/cas9 TraCpy DznlDntl avas'vam DğrdnV/VyDlylı;SrlrV/VyCvplr Jvnoia(^^D`) UpHgh5 127hEvrythngMvs* ManInFire WmnAtWar,ÇzmÜrt* DnTccrı,AtzmTccrı* SeWhtisNtThre* SmmrBrk LstFrqncy.Crzy ChldrnOfCenghs ThGretJurny CphrneumZeyd DenOfThievs ThArtst.MllnsOfUsKbr LeGrndeVyge OurBrndisCrss(2005-2015) LstCstle Drive2016 Crtx.Lmbc(Umt.Krk) Kntrst 'mAlwaysUp^^F` KBoardKiller^^D` SaraBande O.Fortuna MneyBll.5wy 5Pozsyn EcnmcsYleBsebll Scout Sttükoİhtyr Ylnzlk.BenetMiller KrkuÖzgvnKnşma Str.Eştlk EnjyThShw StrSatr GamChngr N.Explinng Demoltn PinHâni&DumanÖzel BrdOfPassg ByondClods Blod.BrinBrire MedteMSSbecn thred,Asenk MünicH(Pssngr) MarcoK.StarB SquaTringWave KepClm,BeQit,AlwySmle. Duman-özel Tr.Gov KepİtSmpl 2Çellos.SydneyLive.SmllsLkTinSprit CtchThLne rt-pcr ByndPrcptn Pity ThRtrn @ibisile Lneer3pnt gesTay+b EgzrszTkrr Sd.iNtrSdRltn RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliYaylıÜflemeliVurmalıTuşluPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodRedrİsAReRedr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGood^^D` Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
Toplam Hit: 539 Toplam Mesaj: 8
reactjs react