Reactjs İle Adam Asmaca - Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar.

Ufak bi adam asmaca oyunu yaptim ReactJS kullanarak. Ilgilenen arkadaslar indirip bakabilirler. Kolay gelsin.

Linki : https://github.com/dhmm/HangMan

Bu da bir screenshot :

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Tebrikler dostum. Çok iyi başarı :)

whoobay tarafından 03/May/19 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Tebrikler dostum. Çok iyi başarı :)

Tesekkur ederim... Ortada basari yok ki :) Ogrenirken yaptiklarim... Daha coook yol var... Paylasiyorum ki belki ilgilenen cikar, inceler, fikir alisverisi olur, oneri olur , vs vs anladin sen onu :)

dhmm tarafından 03/May/19 13:43 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

dostum bayağ güzel şeyler çıkartmaya başlamışsın, react & node ile hello word nasıl yapilir basit kullanıcı girişi, yetkilendirmesi boku pisiru anlatan bir seyler yapsana güzel olur

bizlerde oğreniriz :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

dostum bayağ güzel şeyler çıkartmaya başlamışsın, react & node ile hello word nasıl yapilir basit kullanıcı girişi, yetkilendirmesi boku pisiru anlatan bir seyler yapsana güzel olur

Hemso dalga denizde olur biliyorsun dimi :) Yaw sen alasini biliyorsun eglenme benimle :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

eline sağlık 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

eline sağlık 

Otekinede yazmistin @ilteris. Cok sagol....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

dostum, baya güzel şeyler çıkartmaya başlamışsın, react & node ile "hello word" nasıl yapilir; basit kullanıcı girişi, yetkilendirmesi boku pisiru anlatan bir seyler yapsana, güzel olur.

Hemşo, dalga denizde olur biliyorsun di mi :) Yaw sen âlâ'sını biliyorsun, eğlenme benimle :)

^^D` 

RitmFarbRacourci tarafından 03/May/19 17:03 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1619 Toplam Mesaj: 8
reactjs react