folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Realtek Güncelleme Var

Realtek Güncelleme Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar dün akşam realtek driverini güncelledim.Ses kalitesi bayağı değişti iyileşti.Güncelleme galiba 7.ayda çıkmış ben yeni güncelledim ve kulaklıkda bayağı fark oldu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

cehaletime ver nerden güncelliyoruz.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

cehaletime ver nerden güncelliyoruz.

bilgisayarım-aygıt yöneticisi-ordan realtek audio ya sağ tık yap güncelle de ordanda güncellemeyi internette araya bas.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsview.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Burası olsa gerek. Realtekin güncellendiğini hiç bilmiyordum :d

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

beyler bende garip bir sorun var. SSD aldım win10 yükledim bilgisayara ve eskiden jack girişine kulaklık filan taktığım zaman realtek'in uygulaması açılırdı hat çıkışı filan diye seçim yapardık. Şimdi bir türlü o gelmiyor sebebi nedendir sizce? 

Normal hdd ye kurulum yaptığım zaman geliyor ama ssd ye kurulum yapınca gelmez oldu

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

beyler bende garip bir sorun var. SSD aldım win10 yükledim bilgisayara ve eskiden jack girişine kulaklık filan taktığım zaman realtek'in uygulaması açılırdı hat çıkışı filan diye seçim yapardık. Şimdi bir türlü o gelmiyor sebebi nedendir sizce? 

Normal hdd ye kurulum yaptığım zaman geliyor ama ssd ye kurulum yapınca gelmez oldu

hocam :D kurduğun ses driverinin arayüz programından kaynaklanıyordur ssd falan fark etmez. iyi kontrol et onu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı

hocam :D kurduğun ses driverinin arayüz programından kaynaklanıyordur ssd falan fark etmez. iyi kontrol et onu :)

Hocam bende anlamadım durumu :) birebir aynı işlemi hdd üzerinde denedim sonra ssd üzerinde denedim ve çıkan sonuç bu :)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı

Hocam bende anlamadım durumu :) birebir aynı işlemi hdd üzerinde denedim sonra ssd üzerinde denedim ve çıkan sonuç bu :)

Aynı durum bende de var. Realtek'in daemonu çalışmıyor.

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 8
güncelleme