folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Rearnkarnasyon - Geri Dönüş Mümkünmü...!

Rearnkarnasyon - Geri Dönüş Mümkünmü...!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Hacı shift tuşuna basmaktan parmağın ağırmıyor mu ya her kelimenin baş harfini nasıl büyük harf yapıyorsun valla şaşıyorum sana

Ne Biliyim Shift İle Aramda Özel bir Dialog var sanırım.. Seviyorum Shifti. :)

@CannFree Evet Hocam Bir Bakıma 3 Harflilerin Etki Ettikleri Beyinlerde Oluşan Etkilerde Olabilir..

ShockMan tarafından 08/Eki/12 14:05 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

arkadaşım böyle  şeylerle neden kafa  yoruyorsunuz anlamıyorum siz şu anı düşünün öleceğiniz zamanı ve  geri geleceğiniz zamanı değil hayatınızı yaşayın bakın keyfinize yazık değilmi bunlara ayırdığınız zamana...

maycamp85
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

cinler tarafından yönlendirilip farklıbir yalancılık çıkartarak. kuranın tersi ve imandan düşürme çalışmalarından başka birşey değil

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı

cinler tarafından yönlendirilip farklıbir yalancılık çıkartarak. kuranın tersi ve imandan düşürme çalışmalarından başka birşey değil

Hocam 3 Harflilerin Bir İnsanı Hipnotize etme yetileri varmı acaba.? Bildiğim Kadarı ile Yok.. Bir İnsanı Delirtebilirlersede Akli Dengesi yerinde bir İnsanı Etki Altına Alamazlar diye biliyorum.

O Halde Bunların İçinde 3 Harfli Kandırmacası Olabileceği Gibi, Gerçekten de O Travmayı Yaşamış Olanlarda Olabilir diye Düşünmeye Başladım.

ShockMan tarafından 09/Eki/12 11:00 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

hayır mümkün değil böyle bir şeye inanmak allahın varlığını yok saymak demektir eğer müslümanlığa inanıyorsanız

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

hayır mümkün değil böyle bir şeye inanmak allahın varlığını yok saymak demektir eğer müslümanlığa inanıyorsanız

Sanmıyorum Hocam Allahın Varlığını Yok Saymakla Eş Değer Değil Ama Allahın Kitaplarından Anlaşıldığı Kadarı ile Hoşnut Olmadığı İlimlerden Saydığını Söyleyebiliriz...

Aynı Büyünün Sihirbazlığın Gerçekte Varolması Ama Cihan Peygamberinin Gelmesi ile Birlikte, Dünyadaki Bu Enerjinin Belli Sınırlandırmalara Maruz Bırakılması gibi.. Sihir Ve Büyü Vardır Eskiden Çok Daha Fazla iken Artık Kısıtlanmıştır. Buda Öyle Olabilir....

Toplam Hit: 5948 Toplam Mesaj: 57