Recovery Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

recovery my files adlı programı hepiniz biliyorsunuzdur bununla olmadık şeyleri kurtardığımı sağlıklı çalıştığını bilirim

elimde microsd 4gb boyutunda 2 tane hafıza kartı mevcut 1 tanesinde fotoğraflar videolar diğerindede oyunları falan tutuyorum

telefonsal şeyler..

sıkıntı şurada başlıyor ben oyunları sildiğimi sandığım kart aslında resimlerimin videolarımın olduğu tatil akraba ölen yakınların falan olduğu zar zor bulduğum fotoğraflar arşiviydi ve ben bunu mal gibi 2 kere biçimlendirdim

bu programla tarattırdım bütün fotoğraflar gayet kurtarılmış .lost şeklinde görünüyordu fotoğrafa bakıyorsunuz önizlemede tam ve net olarak görüntüleniyor ama çift tıklayıp tam ekran yapıldığında ise...  fotoğrafın yarısı kesik veya başka fotoğrafla birleşmiş gri gri hani aresten fotoğraf indirirdikte inmediği zaman yarım gösterirdi ya aynı o şekil defalarca taradım kurtarmaya çalıştım fakat beceremedim

elinizde dağarcığınızda sırf microsd kartının icindekileri tam ve doğru bir biçimde çıkartabilecek kurtarabilecek bir yazılım var mı

biraz uzun oldu sorry.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

pm gel amk..

gitti rahmetlinin resimleri püh amk.

edit karta elleme gelince bakarım.

not : net gidip geliyo bişi yazamam simdi.

Amd-x tarafından 20/Ağu/13 20:25 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

başarılı sonuç elde edilirse kullanılan programların isimlerini veya crackli exe lerini paylaşabilirmisin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

pm gel amk..

gitti rahmetlinin resimleri püh amk.

edit karta elleme gelince bakarım.

not : net gidip geliyo bişi yazamam simdi.

lan korkma onların yedeği bilgisayarda var

memlekettekiler gitti sıkıntı o

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

başarılı sonuç elde edilirse kullanılan programların isimlerini veya crackli exe lerini paylaşabilirmisin

paylaşırım ama birilerinin birşeyler önermesi ve benim denemem gerekli

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

MiniTool Power Data Recovery 6.6  kesinlikle öneririm hocam 150 GB lık arşivimi geri getirdim bunun sayesinde

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

MiniTool Power Data Recovery 6.6  kesinlikle öneririm hocam 150 GB lık arşivimi geri getirdim bunun sayesinde

tamam hocam bunu deneyecem

edit: denedim başarısız

hard disk olsa sorun değil zilyon tane yazılım hertürlü geri geliyor bad mad olmadığı müddetçe bilgiler taze olsun yeterli

ama hafıza kartı ram gibi çalıştığı için biraz daha gelişmiş birşey ve sadece hafıza kartındakileri geri getirmeyi beceren bir yazılım arıyorum

Spyware__007 tarafından 20/Ağu/13 23:29 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

http://www39.zippyshare.com/v/21440981/file.html

şunu bi dene, olmadı runtime get data back i dene, fullünü bulamazsan söyle onu da yükliyim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Runtime getdataback diyorum hocam. Gerçekten çok başarılı bir program

http://kickass.to/runtime-getdataback-for-fat-and-ntfs-4-33-final-multilanguage-scenedl-pimprg-t7456781.html

sd kartının formatına uygun olanını (fat32 ya da ntfs) kur ve tarat. Umarım doğru bir sonuç alırsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

Hiç bunlarla uğraşıp işi dahada kötüleştirmeden Veri Kurtarma Merkezine götür. Ücret karşılığı kurtarmaktadırlar.

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocalar şu isimleri geçen sağlam recovery programlarının topluca linkini verebilir misiniz ?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1358 Toplam Mesaj: 11