folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Recovery Yaptığım Hdd Bazı Veriler Bozulmuş Tamiri Mümkünmü ?

Recovery Yaptığım Hdd Bazı Veriler Bozulmuş Tamiri Mümkünmü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

bazı dosyalar var elimde örneğin bak dosyası

gibi karakterlere dönüşmüş durumda bunları nasıl kurtarabilirim ? bu dosyalar neden böyle görünüyor bazı dosyalar geri geldi ama bazı bak ve resim dosyalarım böyle olmuş çözümü varmı bunun onarmak mümkünmü

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Buzul kardeşim naber :) fiziksel olarak müdahale edebilirler yaklaşık 3 hafta önce bir abinin hdd bozulmuştu denemediği program kalmamıştı en sonunda fiziksel olarak bir firmaya yaptırmış yaklaşık 2-3 saat sonra bütün verileri kurtarmışlar. fiyat olarakta 50 TL ücret almışlar. Sanırım veri kurtarma işleriyle uğraşan firmalarda özel aparatlar mevcut fiyat alıp konuşmak gerekli :) geçmiş olsun. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    50 tl ye onun vıdasına bıle dokunmazlar. Programla halletmıslerdır.

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    50 tl ye onun vıdasına bıle dokunmazlar. Programla halletmıslerdır.

:) hdd sahibi o kadar saf mı.  piyasada denemediği ve benim önerdiğim tüm programları denedi 10 gündür gece gündüz uğraştı. firma sahibide sanırım tanıdık ilk başta dosya boyutuna göre en az 50 en fazla 1 000 TL.ye kadar malolabilir demiş. Abinin anlattığı kadarıyla şarj bataryası şeklinde bir cihaza yerleştirip bu şekilde tarattı dedi ekranı göremediği için denediği programlarıda saymış onların kullandığı program farklıymş. Fazlada detayı sormadım artık.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

essan veri kurtarma 200-800 $ arası diyor bende hass diyorum :D

uğraşırsam kurtaracağım kanısındayım verilerin %90 nını bi şekilde kurtardım halletim ama bi acces veritabanı var onu almam lazım :) o acces bu acces.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 1331 Toplam Mesaj: 5