folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Redbuble Hakkında Yardım Talebi

Redbuble Hakkında Yardım Talebi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Merhaba https://www.redbubble.com/  sitesinde bir hesap açıp tasarım  yapmak isteyen biriyim 

Siteye üyelik açtım 

Ödeme alma kısmında Paypal üzerinden ve de (ACH direct bank deposit) olmak üzere iki seçenek sunuyor,Paypal için ücret ödemek istemedğim için Payoneer den hesap açmak istedim 

Payoneer üzerinden hesap açmak istedim lakin bir bir güvenlik engeli var onun için maile kod göndermesi gerekli, kod çok geç geliyor, geldğinde de zaman aşımı diyor ve de kullanılamıyor, bu konuda bana yardım edebilecek biri var mı ?

Ya da Redbuble a direk banka hesabı bağlamamız mümkün mü, ya da farklı önerilerinz olabilrse sevinirim 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Bir ara 60 dolar civarı para kazandım redbubble üzerinden. uzun süredir ilgilenmiyorum, aslında iyi fikir bulunsa para getirecek bir yer ama üşengeçlik ettik. Soruna gelecek olursak r10 gibi yerlerden paypal hesabı açtırıp oradan paranı çekmek daha mantıklı geliyor bana. Bildiğim kadarıyla Türk bankaları direkt bağlanamıyor

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

redtube olarak okudum :D

Toplam Hit: 706 Toplam Mesaj: 3
tasarım çizim yardım online alisveris redbuble