folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Redhack Canlı Yayında Halk Tv De

Redhack Canlı Yayında Halk Tv De

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Doğru şeyler konuşuyor olabilir ama keşke medya maymunun olmalasardı WC gibib yalandan dümenden işlere girişmeselerdi 

benim gözümde bitirdi bunlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı
    EWELANCHE bunu yazdı

...

Bence ne anlattığını anlayamamışsın sen, Argümanlarını tektek çürüten bir yazı yazarsan yarın akgence üye olacağım.

katılıyorum,redhack ın neyı nasıl yaptığı,izlediği yol dan ziyade söyledikleri hakkında konuşulmalı cunku diğer şeyler ile ilgili bir sürü konu var ve her zaman tartışılıyor.Anlatılanların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bununla ilgili kim ne düşünüyor merak ediyorum.Bana göre eğer bir fikir savunuluyorsa bunun her yönüyle doğrusuyla yanlışıyla araştırılıp fikir edinilmeli

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Underzero da samanyolu Tv de.

Ban sebepleri hakkinda konuşuyor. 

:D.................. under abinin ban yorumlarına kuban dikkatle takip ediyorum ban yorumlarını

EcHoLL tarafından 08/Haz/13 11:02 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Branxian bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Under reyiz saygılar :D

adamin biri ban sebeplerinden konu acmisti. okuyunca bende gulmustum cogunu hatirlamiyordum bile,

redhack konusunda ise sunu soylemek istiyorum, ayt, redhack vb gruplar kendilerine bir misyon edinmis kisiler.

bilisim suclari ile ilgili bir konferansa katilmistim bir eleman kalkip sunu sormustu "biz teror orgutu sitelerine saldirsak devlet bize sen suc isledin diye suc duyurusu baslatirmi" diye.

bilisimciler cevap verememisti.

bana gore hirsizlik suctur, hirsizi ihbar etmek suc degildir ama hirsizi soymakta suctur adamin hirsiz oldugunu bilsende bilmesende. cunku yaptigin fiil devlete polise yardimci olmak degil hirsizlik eylemini gerceklestiriyor olmandir.

bu suna benziyor: zamaninda Abdullah Catli devlet icin bircok eyleme katilmisti o zamanlar kahraman gozuyle bakiliyordu daha sonra suclu olarak yargilanmak istendi. niye ? insan oldurmek suc oldugu icin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Under reyiz saygılar :D

adamin biri ban sebeplerinden konu acmisti. okuyunca bende gulmustum cogunu hatirlamiyordum bile,

redhack konusunda ise sunu soylemek istiyorum, ayt, redhack vb gruplar kendilerine bir misyon edinmis kisiler.

bilisim suclari ile ilgili bir konferansa katilmistim bir eleman kalkip sunu sormustu "biz teror orgutu sitelerine saldirsak devlet bize sen suc isledin diye suc duyurusu baslatirmi" diye.

bilisimciler cevap verememisti.

bana gore hirsizlik suctur, hirsizi ihbar etmek suc degildir ama hirsizi soymakta suctur adamin hirsiz oldugunu bilsende bilmesende. cunku yaptigin fiil devlete polise yardimci olmak degil hirsizlik eylemini gerceklestiriyor olmandir.

bu suna benziyor: zamaninda Abdullah Catli devlet icin bircok eyleme katilmisti o zamanlar kahraman gozuyle bakiliyordu daha sonra suclu olarak yargilanmak istendi. niye ? insan oldurmek suc oldugu icin.

GEmide filmindeki o güzel replik geldi aklıma

Hadi kız orospuydu siktik, herifler pezevenkti öldürdük ulan demezlermi bu memleketin zaptiyesi siz misiniz 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 6120 Toplam Mesaj: 46