folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Redhack Utku Kali İçin Egemen Bağış’I Hackledi

Redhack Utku Kali İçin Egemen Bağış’I Hackledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

asdfghjklşi redleaks mı asdfghj altıma sıçıcam lan gülmekten :) amk pkklıları :)))

hocam senin bir psikiyatra görünmende fayda var.

hahahah cevaba gel :D , hakkaten bir redleaks yazdılar diye tripten tribe girdi, haline bak. Leak dediğin şey zaten sızıntı vs anlamında yani bilgi sızma anlamında zaten kullanılan bir terimdir leak. Wikileaks kullandı diye litaratürden kaldırılsın mı garibim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    LizardKing bunu yazdı

redhack ne yapsa tbt çoğunlu tarafından lamer göründüğü veya pkk sempatizanı olarak lanse edildiği için bu tarz yapılan şeyleri paylaşmamak daha iyi. 

bu adamlar ne yapsa suçlu oluyor amk.

adamlar pkk sempatizanı değil mi? ilk yaptıklarında bas bas bağırmadılar mı? 

amk sonra çark edip vatan milletçi oldular amk

aynen alper'in dediği gibi bu adamlar ilk çıktığında aşırı solcu - komunist - pkk sempazitanıydı.

Sonradan kadroları değişmişse demek :P

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

asdfghjklşi redleaks mı asdfghj altıma sıçıcam lan gülmekten :) amk pkklıları :)))

hocam senin bir psikiyatra görünmende fayda var.

hahahah cevaba gel :D , hakkaten bir redleaks yazdılar diye tripten tribe girdi, haline bak. Leak dediğin şey zaten sızıntı vs anlamında yani bilgi sızma anlamında zaten kullanılan bir terimdir leak. Wikileaks kullandı diye litaratürden kaldırılsın mı garibim.

aydınlattığın için saol hocam. ben yanlış anlamışım. leaks ı ben L.A. Lakers'la karıştırmışım. Burası amarika değil demek istemiştim :((

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

redhack denilen oluşum hacker grubu olarak nitelendirilemez. 

yaptıkları iş, şifresi 123456 olan sistemlere girmek. Medyanın abartmasıyla üst düzeymiş gibi gösteriliyor. overrated.

ayrıca pkk sempatizanlarıdır.

yıl olmuş 2013 tbt'de bile dos/ddos'a hack diyen oluyor bu yüzden bu tip insanlarla tartışmaya gerek yok.

özet: redhack lamerdir, redhack pkk sempatizanıdır.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

redhack denilen oluşum hacker grubu olarak nitelendirilemez. 

yaptıkları iş, şifresi 123456 olan sistemlere girmek. Medyanın abartmasıyla üst düzeymiş gibi gösteriliyor. overrated.

ayrıca pkk sempatizanlarıdır.

yıl olmuş 2013 tbt'de bile dos/ddos'a hack diyen oluyor bu yüzden bu tip insanlarla tartışmaya gerek yok.

özet: redhack lamerdir, redhack pkk sempatizanıdır.

belge nereden gelirse gelsin değerlidir, eğer gerçekten belge ise... burda tartışılabilecek tek şey acaba o mailler gerçek mi yoksa değil mi olmalı :) maillerde bir şey yok diyen de yeniden iyice tekrar ve tekrar okusun, 2 tane önemli sızdırma var birisi doğrudan yargıdan adam kaçırma ki bu operasyon başarıyla gerçekleştirilmiş şu zamana baktığımızda adı geçen şahıs özgür...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

İşin ilginci,lamerin kralı olan adamlar Red hack'e laf atıyor ya o çok komik işte.Neymiş sahteymiş,bak bakalım bi verilen mail adreslerine sahtemi,Amerikan konsolosluğunda çalışan üst düzey bürokratların adresleri de mevcut ki bunları google dan bulamazsın benim lamer arkadaşım.Bok atmakla olmuyor o işler oturduğun yerden,tabi bildiğin tek hacking  yöntemi ddos olduğu için bunlara lamer demen doğal.

yav he he sen hergün mailleşiyon tabi biliyon onların üst düzey kişilerin mailleri olduğunu. sikimsonik@us.com, al obamanın maili aksini idda edebiliyosan buyur konuş.

test 1 2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

2006 - 2007 de ellerinde cc ile alisverisler yapip dassak kebabi yapan redhek simdi ultra super gomunist ozgurlukcu vatansever milliyetci olmus.

gulup geciyoruz. neden? sebebini bizde bilmiyoz.

aslinda biliyozda simdi burada ne kadar yazarsak yazalim nato kafa nato mermer olunca anlamaz beyin.

helal super devam redhek.

liseli gomunist tayfa arkanizda. ehe.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

adamlar bir şekilde bilgi almışlar yöntem nw olursa olsun kim olurlarsa olsun. biz de nedense bilgiler yerine adamları tartışıyoruz. konu saptırmayı kimden öğrendik merak ediyorum. belli bi kesimde genetik mi acaba? ya da konuyu tartışacak istek/kapasite sahibi olmayanların benimsediği yöntem mi?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 3977 Toplam Mesaj: 29