folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Redsea Premium Hesap Satışı

Redsea Premium Hesap Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------

fatX bunu yazdı:

Bana kaç defa hiç bi beklentisi olmadan rapid pre verdi o murit.. Bi terslik olmuştur..

aynen.. cevap da yazmış zaten problem çözüldü bence hayırlı olsun :)

**redsea hocam bence kontörü geri yolla premiumla beraber .. şahsen ben olsam öyle yapardım

numarasını istedim zaten yollayacağım pre ve kontor

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

Kardes k. bakma burdaki çoğu kişi bnm 15 kontor için bi müride kazık atmayacağımı bilir. senden özür diliyorum mesajlarını okudum evet gönderecektim sana premium lakin tbt kapandı. ondan sonra bilgisayarıma hackerlar sızdı e posta hesabım hacklendi...

bunun üzerine tbtde bi konu actım madur olan arkadaslar bi kaç gün sıksın dişini işler düzelince halledeceğim die... 

tekrar özür diliyorum bugüne kadar kaç kişi prem patladı dediyse yenisini verdim bi kaç gün gecikme olu lakin mağdur etmemeye çalıştım... elimde fazladan rapid olunca bedava dağıttım çok sıkışığım pre lazım oldu diyenden ne para ne kontor almadım..

ama seni unuttum kusura bakma bi karısıklığa denk geldin

kesinlikle mürid müride kazık attı gibi bi durum olmasını istemiyorum... hata bende özür diliyorum ve rapidini en kısa zamanda göndereceğim...

Tamam hoca o zaman. Eğer bu mağduriyetini belirtseydin zaten konu açmazdım, hiç bir cevap yazmadığın için açtım konuyu bunu biliyorsun. Bende özür dilerim ama sende benim yerimde olsan böyle düşünürdün. Şu an bir güven sorunum yok hoca beklemedeyim. Konu silinebilir.

Teşekkürler.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

Kardes k. bakma burdaki çoğu kişi bnm 15 kontor için bi müride kazık atmayacağımı bilir. senden özür diliyorum mesajlarını okudum evet gönderecektim sana premium lakin tbt kapandı. ondan sonra bilgisayarıma hackerlar sızdı e posta hesabım hacklendi...

bunun üzerine tbtde bi konu actım madur olan arkadaslar bi kaç gün sıksın dişini işler düzelince halledeceğim die... 

tekrar özür diliyorum bugüne kadar kaç kişi prem patladı dediyse yenisini verdim bi kaç gün gecikme olu lakin mağdur etmemeye çalıştım... elimde fazladan rapid olunca bedava dağıttım çok sıkışığım pre lazım oldu diyenden ne para ne kontor almadım..

ama seni unuttum kusura bakma bi karısıklığa denk geldin

kesinlikle mürid müride kazık attı gibi bi durum olmasını istemiyorum... hata bende özür diliyorum ve rapidini en kısa zamanda göndereceğim...

Tamam hoca o zaman. Eğer bu mağduriyetini belirtseydin zaten konu açmazdım, hiç bir cevap yazmadığın için açtım konuyu bunu biliyorsun. Bende özür dilerim ama sende benim yerimde olsan böyle düşünürdün. Şu an bir güven sorunum yok hoca beklemedeyim. Konu silinebilir.

Teşekkürler.

hocam sen redsea nin başlığını kaçırmışsın ozaman. adam hesaplarının patladığını ve rapidlerle sıkıntı olursa biraz sabredilmesini yenilerini vereceğini yazmıştı. bende şahitim. :)  keşke önce bi arama yapsaydın sitede. ozaman görürdün. ben hiç pre almadım kendisinden ama takip ettiğim başlıklardan sağlam mürid olduğuna inanıyorum. kesin gelir pren merak etme.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 1844 Toplam Mesaj: 14