folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Reklam Firması İçin İsim Ve Domain Önerisi?

Reklam Firması İçin İsim Ve Domain Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnternet üzerinden katılımlı reklamcılık üzerine kurulu projeye isim ve uygun domain arıyoruz. Hali hazırda düşündüğümüz isimler ve domainler mevcuttur, ancak bu isimleri vererek sizi sığ bir alana sıkıştırmak istemiyorum. Bu sebeple yaratıcılığınızı konuşturmanızı rica ediyorum. Firmanın özelliklerini aşağıya belirttim.

- Firma yeni, kurulum aşamasında ve tüm yasal zorunluluklarını da yerine getirmek üzere. (Bürokratik işlemler tamam, sadece rütuşlar yapılıp faaliyetlere başlayacaklar)

- İlk pazar Türkiye ama internet reklamcılığında yapılmayan bazı şeyleri yapma fikri ile yola çıkmış durumdalar.

- İnternet, video, fotoğraf vs vs gibi alanlarda ve gerilla pazarlama yöntemlerine uygun reklam fikirleri var.

- Domainin akılda kalıcı olması ve kombinasyonunun .tr içinde uygun olması gerekli. 

- Site ingilizce yayın yapacak ama Türkçe dil seçeneği olacak, bu yüzden domaini İngilizce düşünmek mümkün.

Şimdilik bu kadar, fikirleri alayım.

Saygılar 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

reklam-edin   edin-reklam

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 915 Toplam Mesaj: 2