folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Renegadealine"Nin Dikkatine!!!

Renegadealine"Nin Dikkatine!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hakan abi allah cezanı versin diyorum başka birşey demiyorum :)))

sen windows kurarken daha dma açmıyon konuşturma beni :)))))

2500 lük olan odada işlemciler fazlahızlıdie eski oyunlar oynanmıyor yalanmı????

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Konuyu açtı bana diyoki sende yaz.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    baba ne dio bunlar ya hoahaohoahoo
    bak amd 2000 aldım 1666 mhz de çalışıor tamammı
    yani 12.5 * 133 de.
    neyse sonra ben bu 133 ü 156 gibisinden bişey yaptım
    ve işlemciyi 1900 mhz e yükselttim voltaj ayarlarıyla felamda oynadım
    ve ısı = 45 CELCİUS yani 45 santigrad a.k sadece kasa fanı ve işlemci fanı ile bu kadar
    siz 20 derece felan beklionuz heralde beyler.. bakın bide işlemci hızlarında direk işlemciyi suçluyorsunuz
    Bunun daha ekran kartı var harddiskin rpmsi var a.k var oğlu var sen 16 mb ekran kartıyla 4gb 5200 rpm harddiske amd 2500 alırsan
    yada yüksek ama kalitesiz alırsan tabiki yawaş olur.
    ama siz bilirsiniz walla amerikada en çok satılan işlemci AMD
    ve aynı zamanda mesela 64 mb ekran kartı ve 20 gb harddiskle ve AMD ile yapılan oyun hızı testlerinde
    aynı siteme sahip olan İnteli geçior.
    neyse artık siz konuşun sobamı yaparsınız yetmezse bi yeriniz mi yanar felan filan...

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plevra
    plevra's avatar
    Erkek
    ya beyler Amd alıyosunuz o kadar para vermekten kurtuluyosunuz ama 3-5$ fazla verip kaliteli fan almıyorsunuz yıllardır Amd kullanıyorum ama hiç ısı problemim olmadı. Üstelik intellerden daha hızlı valla işi bilen Amd alır ama seçim sizin
    Daha fazla para vercem daha yavaş işlemci kullanıcam diyen varsa gitsin İntel alsın

bknz page1; Kabus....

;-)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek
    Ben intelci olmama rağmen ısı konusunda iyiyimdir şimdi öncelikle modem çok ısınır onu son pcı yuvasına takın ekran kartının ilk yanı boş kalsın.AMD Yİ SOĞUTMAK İÇİN:
    ZALMAN BAKIR SOĞUTUCU üstüne yok! veya aeroflow(tt) 2500"ü 2800 de çalıştırıyorum bilgisayar gram kitlen miyo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Olayın Aslını Açıklıyorum!!!!!!!!!

sirs bizim cafedeki abim hakan :)
    x11 de daha dün evine gittiğim recep :)

BU ikisi güçlüyü kızdıralım die bir olay hazırlıyorlar.. zaten admin olsanız aynı ipden yazıldığıunı görürsünüz!! aradada 3 dakka var ikisinin yazxamsında....

Fakaaat..!!

bazı gariban ortalrda 3-4 tane kalan intelciler(geri kalanı intelinnin tutulacak hiçbirşeyi kalmadığını öğrenince amd ye geçti-özellikle kabusu bi amd yapamadımya ona yanıyom)hemen sevindirik oldular. sonunda forumarda birisi amd ye bok attı die.. hemen karşı saldırıya geçtiler. Ama nafile!!!! sadece amd kazandıı....

Şİmdddiiiii...

sorn bakalım x11 e!
    1400 mhz lik işlemciyi 2200 mhzde ısınmadan kullanan kim????

sorun bakalım sirse!

şimdi bunları okuduğu bilgisayarlarda esi oyunların oynamaması neden?? her gün karakter kastığı 2500+ lar ne zaman onu yarı yolda bırakmış????

taaabii bu arada windows kurmasını becermeside gerek demi!!!!

lan hakan abi ben sana soracam!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    o kadar counter oynadık hala renegadealine dion abi ya! renegadealien!!!!!!!!!

sen değilmiydin 1 hafta önce eve amd alacam sen topla diyen???? yazıklar olsun yazıklar olsun.. ağlatıpta gülene yazıklar olsuuun!!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirs
    sirs's avatar
    Erkek
    Sırf rene yi kızdıralım diye yazmış açmış olduğum bu konuya (kızmayın ama) sazan gibi atlayan arkadaşlarıma teedüf ederim. ben AMD nin gen kızlığınıda bilirim şimdiki halinide. Şu an işletmekte olduğum cafede 42 bilgisayar var. bunlardan 8 i hariç hepsi AMD. Ve de inanın ki inteller AMD nin yanında tabir yerindeyse tam bir ezik. İlk yazımda AMD lerin aşırı ısındığınıu sölemiştim haha... Buna katılarnları hiç anlamam neden mi kullandığım o kadar AMD den (ki cafedekiler özellikle ne kadar hor kullanılırlar tahmin edersiniz) bu güne kadar birtanesi bile ısınmadan dolayı kitlemiş deil. üstelik diğer AMD kullanıcıların yapıpta benim yapmadığım bişey se; extra bir fan yada daha ii bir fan. işlemcilerin orjinal fanları. AMD den şaşıpta inteli övenlerin şaşarım akıllarına. bana göre o insanlar bırakın AMD kullanmayı AMD yi görmemiş insanlardır. O yuzden lütfen tüm tünyaca kabul edilmiş olan bişeyi kanıtlanmış olan gerçekleri kabul edelim:=)

ve de gelelim renegadealien e...

Sevgili kardeşim gerçekten bu güne kadar ANKARAnın görmüş ve görebileceği en büyük ve değerli donanımcılardandır. bilgisini bilen ve yasayan birisi olarak bu konu tartışılmaz zaten. kimseye donanım konusunda renegade ile tartışmasını önermem Bu güne kadar AMD yi savunan RENEGADEALİEN"e Sonuna kadar destek veriyorum. Bu kadar güzel bir sistem daha çıkmadı.

AMD ÇIKTI INTEL SAPITTI...

Bu konuyla ilgili yazı yazan bütün arkadaşlardan özür dilerim. sizide kandırmış gibi oldum. Ama Niyetim sadee reneyi biraz kızdırmaktı.

Santuzu derki: Güvenilir olman yalancı olmadığın anlamına gelmez...
Toplam Hit: 3987 Toplam Mesaj: 19