folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Reset Sorunu Yardım....

Reset Sorunu Yardım....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    pc dün güzel bir şilde çalısırken bu gün açtıgımda sorunsuz çalısıyo ama masaüstüne gelir gelmez kendini restliyo ve her seferinde böyle devam ediyo şimdi sorun nerde olabilr arkdaslar bunu nasıl çözebilirm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    bence sorununu biraz daha aç yazdıklarından pek bişi anlaşılmıyo bazı harfleri de yemişssin:D yardımcı olalım

Alayına İsyan İnadına Göztepe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    tbt müridi cukurova hocanın yaptığı programı yemişsin:)
    güvenli kipte pc yi aç ve başlat çalıştır a msconfig yaz, çıkan pencerede başlangıç sekmesine gel ve listedekileri kaldır, tanıdıklarını kaldırma tabi :) sonra tamam de ve pc yi yeniden başlat

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    benim aklımada geldi de kimin yaptığını hatırlayamamıştım birde onu yolladığım bir pcyi düzeltmeye çalıştım güvenli kipte bile açılmıyordu resetliyordu makine kendini format atmak zorunda kalmıştım. ama bence ertan hocam senin dediğin şekilde çözülür

Alayına İsyan İnadına Göztepe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    eğer öyle olmasa, dosta aç pc yi ve
    regedit/restore yaz

sonra bunu yediğin günden önceki güne ayarla tarihi ve o tarihi registry ı geri al o şekilde gider :)
    programın mantığı şu, başlangıca yerleşiyor ve çalıştığı anda yeniden başlat komutunu aktif yapıyor olay bu :)

Böyle zararlı programları kazandırdırdığı için cukurova hocama teşekkür ediyorum,ayırca bu programın yayılmasına sebep olan BEN i de ayrıca tebrik ediyorum (Kınama :) )

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    sen demi Brütüs. wayy wayy wayy be tahrinbata guvenimiz sonsuzdu hiç terretdutsuz indirmişdik

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samed32
    samed32's avatar
    Erkek
    sorunu nasıl çözdüğünü yazarsan bütün forum paylaşmış olur
Toplam Hit: 1357 Toplam Mesaj: 7