RESİDENT EVİL APOCALİPSE NE OLDU?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

ARKADASLAR RESİDEN EVİLİ İZLEMİŞSİNİZDİR 2 Cİ FLİMİ OLAN APOCALİPSE 2004 DE VİZYONA GİRECEK DENMİŞTİ NE OLDU BUNUN HALİ BİLEN VARMI 

AMA NE FLİMDİ YAWSS

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bende 4 gozle bekliyorum milla ablayi.

kesin tarih soylenen bi haber gormedim daha. sadece 2004 yilinda sinemalarda deniyo.
    trailer'i guzel yapmi$lar. Tvde ilk gordugumde gercekten guzellik urunleri reklami zannettim :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek

Oyunundan ve genel senrayodan anlamayan yakın bir arkadaşım bile filmi beğenip oyuna sadık kalınarak yapılmış demesi onun haklı olduğunun tarafımcada kabul edilmesi bile filmi süper yapmaya yetti
    Müzikleri yönetmenlik ve görüntüler bir mikemmel ve harikaydı
    Açıkçası sanki her gün bu karakterler hayatımda onları tanıyorum ne diyeceklerini neler düşündüklerini biliyorum gibi her gün seyrettiğim 2. film

Yeni filmde gelmek üzere fakat şu sıralar vizyonda ilginç ve kaliteli filmler olduğu için bekletiliyor olabilir ayrıca ben filmi ya yazın yada sonbaharda gösterime giricek diye biliyorum muhtemel yaz aylarında görebiliriz

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    buyuk ihtimalle spiderman 2'den sonra cikacak. ki zaten spider man 2nin cikmasina da fazla bi$e kalmadi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    evet sipi2 çıktı apo da çıktı ama apo amerikada çıktı tabi ben serettim orası ayrı ben aliesn predotr da seyrettim orası daha bi ayrı ama du bakalım ne zaman gelicek türkiyeye

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RE-apocalypse'de her$eyin icine etmi$ler, en komik yeri o zencinin S.T.A.R.S. timinin yanina gelince "My shit is custom motherf*cker" demesiydi. AvP'yi 2 hafta once indirdim ama bi turlu izlemek firsat olmadi :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaw filim bi yana manyak dı yaw oyunu bitirene kadar canım çıktı ama filmide çıkarsa iyi olur gelir yakınad merak etmeyin

Zimbabwe
Toplam Hit: 966 Toplam Mesaj: 7