folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Restorant Açan Var Mı? (Öneri Fikir Ve Görüşleriniz)

Restorant Açan Var Mı? (Öneri Fikir Ve Görüşleriniz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba ;

Bi restorant açmayı planlıyoruz  maliyet hesabı çıkarmaya çalışıyorum, dükkana  mutfagın kurulması lazım daha önce tecrübesi olan varsa bir mutfagın kurulma maliyeti ne kadardır (Minimum)

Elinde ikinci el mutfak malzemeleri olan tanıdıgınız varmı (temiz olmak şartı ile)

Yaşadığınız skntılar varmı varsa nelerdir?

Teşekkür ediyorum.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

batmayacak sektörlerden bir tanesi uygun fiyat kaliteli yemek olursa dadından yenmez , millet yemek zorunda aç aç

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    harddeath0070 bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba ;

Bi restorant açmayı planlıyoruz  maliyet hesabı çıkarmaya çalışıyorum, dükkana  mutfagın kurulması lazım daha önce tecrübesi olan varsa bir mutfagın kurulma maliyeti ne kadardır (Minimum)

Elinde ikinci el mutfak malzemeleri olan tanıdıgınız varmı (temiz olmak şartı ile)

Teşekkür ediyorum.

Nerde ne şekilde bir restorant açmayı planlıyorsun?

istanbul Tepeüstü'de ve Merter'e 2. el endüstriyel mutfak ürünleri bulabilirsin.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba ;

Teşekkür ediyorum.

istanbul Tepeüstü'de ve Merter'e 2. el endüstriyel mutfak ürünleri bulabilirsin.

İstanbul esenyurtta güzel bi caddede hocam

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    harddeath0070 bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba ;

Teşekkür ediyorum.

Hocam 4-5 sene yazın olmak üzere veya tatillerde garsonluk yaptım. Gözlemlerim üzerine. Eğer fark yaratacak bir yiyeceğin vs varsa Örneğin Waffleyi muhteşem yapıyosun. Yanında çayın da gider sütlü nescafen de . Şayet herkes gibi döner ekmek satcam diyorsan tutunamayabilirsin. Çünkü oranın cok daha eski esnafları zaten müşteriyi toplamıştır.

Demem şu ki. Fark yaratacak bir ürünün yanında standart şeyleri de satabilirsin. Yani ben oraya cikolatalı turtalı muhallebi yemeye geliyorsam oturmuşsam çayı da kahveyi de orda içerim. gibi.... Dikkat et Kolay gele :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    harddeath0070 bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba ;

Teşekkür ediyorum.

Esenyurtta hangi mahalle hocam ben orda oturuyorum ?

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam kesin açacaksanız lütfen süreçleri mümkünse detaylı ca  konu altında anlatabilir misin ? Biz de bir yer açmayı planlıyoruz ama bakalım olursa...

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

3 kez rönesans açan var mı diye okudum sesli şekilde. kuzenim uyarmasa farketmeyeceğim bile. benim uyku vaktim gelmiş

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Patron hayırlı olsun öncelikle.Umarım eleman sıkıntısı yaşamazsın.Müşteri sıkıntısı yaşayaçağını sanmam istanbul kalabalık şehir biri gelmez ise biri gelir.Bizim buralara yakın olsaydın (Doğu Karadeniz )ikince el baya eşya ayarlardım sana yeni lokanta kapattık iki çeşit masa sandalye tezgahlar hep duruyor.Neyse bana sorarsan masa sandalyede çok pahalıya kaçma zamanla değişmen gerekecek ve masalara örtü sarmqa ne kadar yıkasanda koku yapıyor.Gelen elemanın götünü kaldırma az ytüz bulunca artisleniyor iş yapmıyor.Mutfak tezgahı falan alırken aceba bu oçakla başka ne yapabilirim diye düşün ona göre al.Mümkün mertebe beyaz olmasın eşyaların ilerde anlarsın dediğimi.Aklıma gelen tavsiyeler bunlar.Yinede aklıma gelen olursa sölerım veya sen sormakistediklerin varsa sor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    harddeath0070 bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı
    harddeath0070 bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba ;

Teşekkür ediyorum.

esenyurtta güzel bi cadde mi var ? ben neden bilmiyorum :D:D   yoksa  şu yeni yapılan köprünün üstünü mü diyon , her yer suriyeli her yer bok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam ben açmadım param olsa açarım bi restorant. çok iyi pizza yaparım :D

sana tavsiyem, restoranı konseptli aç. bi konsepti olsun düz restorant olmasın. Tabi bu hedeflediğin kitleyede bağlı. hedef kitlen öğlen yemek arasına çıkan adamlarsa tutmaz konsept.

örnek vermek gerekirse, vegasta bi restoran var HeartAttack diye. adamlar çok fazla kalorili hamburger satıo.160kg üstüysen bedava yeme içme var. restorana girmeden önce önlük giydiriyorlar. yemeğini bitrmezsen garsonlar(garsonlar hemşire kıyafetiyle geziyorlar, sexy değil ama) garsonlar ya da hemşireler seni bi yere koyuyorlar kıçına plastik bişiyle vuruolar fln. millet yemeğini bitirsede gidip vurduruyor :D video yada foto cekiolar. Bu dediğim abartı bi durum ve TRde tutmaz pek, belli olmazda.

Ama konsept önemli.Başka bi konsepte sunu gördüm.yerler tahta ve saman. ahırımsı bi kafe-restorant. millet gelip bira içio yemek yiyor. yer fısıtıgı var her masada ve bedava. ortamın en güzel özelliği duvarların tamamında kagıtlar var yazılar var. müşteriler gelip yazı resim yapıp anı olarak asıyorlar. çok otantik bir ortam yaratmışlar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 1098 Toplam Mesaj: 11
restorant