RGB Klavye Terörü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

https://www.n11.com/urun/logitech-mk330-multimedya-kablosuz-q-klavye-mouse-set-61467?magaza=asyabilisim

10 sene civarında kullandım bu klavyeyi. belkide daha fazla. kullanımı gayet rahat benim için. pil ömrünü, kalitesini vs. demeye gerek yok zaten. şimdilerde bazı tuşları basmıyor.  içini açtım ama yapamadım :D

yine alacağım bundan gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/microsoft-sculpt-ergonomic-desktop-kablosuz-siyah-klavye-mouse-set-l5v-00016-p-BD800815

bunu kullanıyorum memnunum

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Söylediğin olay beni de sıktığı için ben de yakın zamanda klavye değiştirdim. 

Yazı yazmak için alabileceğin en güzele klavye bence apple magic keyboard 2 dir.

sessiz, yumuşak ve hissi güzel.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

mekanik klavyeler çok rahatsız edici, daktilo gibi tuşları kafa şişiriyor...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Selamlar,

Arkadaşlar elimde kullanmış olduğum 2 adet klavye mevcut. Biri yaklaşık 10 senedir kullandığım Logitech K360 diğeri ise 3 senedir kullandığım Logitech K380. İki klavyem de sağlam durumda ve bir problemleri bulunmuyor. Ancak işim gereği sürekli bilgisayar başında olduğum ve saatlerce yazı yazdığım için bu klavyelerden sıkılmaya başladım.

Yeni bir klavye arayışına girdim ve sorun tam olarak burada başladı. Piyasa full RGB denen klavyelerle dolmuş. RGB ve mekanik klavyeler. Kısa bir aratma sonucu önüme 10 tane RGB klavye düşüyorsa 1 tane normal klavye düşüyor. Resmen terör haline gelmiş bu oyuncu klavyesi furyası.

Sadede gelecek olursam bana önerebileceğiniz kablosuz güzel bir klavye önerisi bekliyorum. Klavyeden beklentim yazı yazmak odaklı ve arada oyun oynamak için kullanmak. 400 TL gibi bir bütçe ayırdım. Şimdiden teşekkürler.

k360 ı 6-7 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. pilleri 3 yıl falan gidiyor, hatta pilleri de komple değiştirmiyorum, 1 tanesini yeniliyorum, devam ediyorum, toplamda 2 veya 3 yeni pil kullandım sanırım.

yani bozsam -ki bozulmuyor, çok sağlam yapmışlar- yine aynısını alırım.

bunu 70-80 liraya mı ne almıştım, az önce fiyatlarına bakayım dedim de nolmuş öyle ya, amazonda 800 lira, n11 de 1500 liraya satıyolar, yuh!

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

k360 ı 6-7 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. pilleri 3 yıl falan gidiyor, hatta pilleri de komple değiştirmiyorum, 1 tanesini yeniliyorum, devam ediyorum, toplamda 2 veya 3 yeni pil kullandım sanırım.

bunu 70-80 liraya mı ne almıştım, az önce fiyatlarına bakayım dedim de nolmuş öyle ya, amazonda 800 lira, n11 de 1500 liraya satıyolar, yuh!

Klavyelere baktım tuş hisleri çok güzel gibi görünüyor da dizilim çok kötü. Enter'ın ince olması tek başına klavyeyi kullanmama sebebi :) İnce enter'lı klavyede enter'ın üstündeki tuşa çok elim gidiyor. İkisine birlikte basıyorum hep. insert, home, page down tuşları da 3 üstte, 3 altta olacak şekilde koyulmadıysa çok sıkıntı oluyor. Home, End ve delete tuşlarını çok sıklıkla kullanıyorum. Yön tuşları üstünde 1 sıra boşluk sonra da bu tuşlar olunca çok hızlı kullanılabiliyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Selamlar,

Arkadaşlar elimde kullanmış olduğum 2 adet klavye mevcut. Biri yaklaşık 10 senedir kullandığım Logitech K360 diğeri ise 3 senedir kullandığım Logitech K380. İki klavyem de sağlam durumda ve bir problemleri bulunmuyor. Ancak işim gereği sürekli bilgisayar başında olduğum ve saatlerce yazı yazdığım için bu klavyelerden sıkılmaya başladım.

Yeni bir klavye arayışına girdim ve sorun tam olarak burada başladı. Piyasa full RGB denen klavyelerle dolmuş. RGB ve mekanik klavyeler. Kısa bir aratma sonucu önüme 10 tane RGB klavye düşüyorsa 1 tane normal klavye düşüyor. Resmen terör haline gelmiş bu oyuncu klavyesi furyası.

Sadede gelecek olursam bana önerebileceğiniz kablosuz güzel bir klavye önerisi bekliyorum. Klavyeden beklentim yazı yazmak odaklı ve arada oyun oynamak için kullanmak. 400 TL gibi bir bütçe ayırdım. Şimdiden teşekkürler.

Aynen hocam bende o civarlarda bir fiyata almıştım. Adamlar resmen ömürlük klavye yapmış. :) Ama uzun yıllar aynı şeyi kullanmak bir süre sonra sıkabiliyor. Klavye piyasada kalmadığı için çakal satıcılar o fiyatlara koymuşlar hep.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Ben almadan önce çok araştırıyorum, alınca da uzun süre kullanıyorum. Tabi herkes farklı, kimi sıkılır kimi değişiklik sevmez :)

Şu an kullandığım klavye mouseların fiyatlarına bakınca kullandığım bilgisayardan pahalılar yav :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3779 Toplam Mesaj: 39
öneri klavye rgb