Rıza Çelik - Bazen Ölüm Kin Tutar Ayakta Kalanlara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

merhaba arkadaşlar @nposeLx müridimiz yazmış okuak isteyen olur diye paylaşayım dedim ,kendiside aşağıda açıklama yapacak 

https://play.google.com/store/books/details/R%C4%B1za_%C3%87elik_r%C4%B1za_%C3%A7elik_bazen_%C3%B6l%C3%BCm_kin_tutar_ayakta?id=AKhADwAAQBAJ

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Kaptan Hocam çok teşekkür ederim, 

Çömez statüsünde olduğum için Kaptan hocamdan rica ettim konu açabilir mi diye. 

Basımı için desteğe ihtiyacım var. Maddi açıdan bir yandan kendim birşeyler biriktirmeye çabalarken, bir yandan Google Play Kitaplık'a koymayı düşündüm.

Tabi ki şiire ilgi duyan, alıp okuyan yahut örneği inceleyen hocalarım varsa buradan da eleştirebilir yol gösterebilir.

Bu beni çok mutlu eder.

Çok teşekkür ediyorum herkese 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

Basımı için desteğe ihtiyacım var. Maddi açıdan bir yandan kendim birşeyler biriktirmeye çabalarken, bir yandan Google Play Kitaplık'a koymayı düşündüm.

Tabi ki şiire ilgi duyan, alıp okuyan yahut örneği inceleyen hocalarım varsa buradan da eleştirebilir yol gösterebilir.

Bu beni çok mutlu eder.

Normalde şiire hiç ilgim yoktur ama bi müridin yazımı olarak okuyum dedim bişsi anamadım şiirden .)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı

Bu beni çok mutlu eder.

Normalde şiire hiç ilgim yoktur ama bi müridin yazımı olarak okuyum dedim bişsi anamadım şiirden .)

Merhaba hocam :)

Post  modern tarzda yazıyorum, birde kapalı koyu bir anlam ve bütünlük açısından dağınık yapıya sahip haklısınızdırda :)

Yine de zahmetinize çok mutlu oldum çok teşekkür ediyorum :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Şiir severim, vakit bulunca inceleyeyim :) 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Şiir severim, vakit bulunca inceleyeyim :) 

Hocam, minnetle çok teşekkür ediyorum :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@nposeLx hocam bakıyorum şiir yazmayı pek seviyorsunuz, duygusal bir yapınız var anladığım kadarıyla, bende boş zamanda okuyacağım.. 

Çok duygusal birisiyim, çabuk etkilendiğim için öyle içimi yakacak müzik ve şiirlerden genellikle itina ile uzak dururum, çünkü göz yaşlarıma engel olamıyorum. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

@nposeLx hocam bakıyorum şiir yazmayı pek seviyorsunuz, duygusal bir yapınız var anladığım kadarıyla, bende boş zamanda okuyacağım.. 

Çok duygusal birisiyim, çabuk etkilendiğim için öyle içimi yakacak müzik ve şiirlerden genellikle itina ile uzak dururum, çünkü göz yaşlarıma engel olamıyorum. :)

Hocam çok teşekkür ederim. Evet yazmayı seviyorum, çok ustaca birşeyler çıkarıp çıkaramama konusunda kendimi eleştirebilmem mümkün değil tabi ama etkinlendiğim şairlere karşılık özgün eserler oluşturduğum kanaatindeyim.

Okuduktan sonra iyi - kötü yorumlarınız mutlu eder hocam, sevgiler selamlar :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

"Gece Kitaplığı" yayıneviyle basımı ücretsiz şekilde anlaştık. 1500 TL'lik ücret ; bandrol,editör,kitap tasarımı,mizanpaj, kültür bakanlığı kayıtları gibi masraflar için isteniyor.

Lisedeki edebiyat hocam sağolsun bu konuda neredeyse yarısını karşılayacak maddi yardımda bulundu.

Şuan denkleştirebilmem gereken 700 tl lik bir durum var. 

Bunu az az uzun vadede gerçekleştirebiliyorum, ödemem gereken taksitlerimden dolayı. Belki daha kısa vadede toparlayabilirim diye Goog P. Kitaplığa yerleştirdim.

Haricinde her hocama yinede burada bu paylaşım fırsatı verdiğ için ayrı teşekkür ediyorum.

Bu beni çok mutlu eder.

Dün telefonda uykulu olduğum için tam detay verememişim içeriğini düzenledim mesajın.

Toplam Hit: 1226 Toplam Mesaj: 9
şiir kitap çelik rıza