folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Robot Sophia Coin = Önemli Duyuru

Robot Sophia Coin = Önemli Duyuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Gerçek para illa ki kalkacak ama kimse takip edilemeyen coinlerin resmi para birimi olmasına izin vermez. 

Bu işin bokunun çıkmasının tek sebebi herkesin "zengin olacağım" hayali mi acaba bunu merak ediyorum ben ?

Ama bazı başarılı Coin sistemlerinin kurularak devletsel güvenceler altına alınarak, sisteme aktarılmasını sağlayabilirler..  Şimdikiler için dediklerine katılıyorum.

Mevzu devletlerden uzak takip edilemez mübadele birimi yaratmak sanıyordum bende. Banka kartından ne farkı kalır o zaman ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kimse izin vermesin, ben vatandaşım, ben coin alıp, coinle ödeme kabul edersem, diğer vatandaşlar bana coinle ödeme yaparsa, devlet götümü yesin. Kağıt para da takip edilemiyor. 

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek

Hep yazıyorum tekrar yazayım:

Bir ürünü satabilmek için iyi bir reklam büçeniz olması gerek, ya da bu reklam işini parasız başarabilecek çalışanlarınız olması gerekli.

Robot Sophia Coin:

Tüm bu Reklam güçüne sahib Sophia Coin,

Ve bu durumda fiyat hep yükselecektir. Düya cevresi ve para devleri  Sophia'yı konuşuyor.

Adamlar ülke ülke gezip Tv lere çıkacak beş kuruş vermeden

işte bu Satış ve reklamdır.

ran tarafından 30/Oca/18 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
Toplam Hit: 2140 Toplam Mesaj: 14
robot sophia coin singularitynet token singularitynet