Robot Süpürge Tavsiyesi (2021)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı

Zamanında araştırdım çok.

Malzeme kalitesi, dizayn, parça sağlamlığı ve garanti konularını düşünürsek marka listesi aşağıdaki gibi olabilir,

* iRobot

* Ecovacs

* Roborock (satıcısı Ekay olanın garantisi iyiydi 6 ay önce)

# Xiaomi, +360, iLife markası yukarıdakilerden sonra geliyor. Bu robotları alıp kullanıp memnun olan illa ki vardır.

yani 4.000 tl civarına hangi model markadan ziyade nokta atışı olarak ne önerirsiniz ? bir sürü çeşit var çünkü hangisini tavsiye ediyorsunuz mesela irobot'ta roborock'da

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    b0rd0
    b0rd0's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Merhabalar, robot süpürge konularını inceledim ancak gelişen ve değişen sektörde en güncel ve en yeni ürün tavsiyesi olarak neyi tavsiye edersiniz ? 

Komşumuzun Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ürününü test ettik başarılı geldi ancak bu fiyatlara yakın 3.5 civarı neyi tavsiye edersiniz ? neye dikkat edilmeli ?

Roborock mu Xiaomi mi daha gibi unsurları da ekleyebilirseniz, konu başlangıcında fikri olmayanlara da yardımcı olmuş oluruz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2600 tl ye aldım . Canım skıldıkça çalıştırıyorum bence güzel iş çıkarıyor.

Kalbim Kadar Yazabilsem de Ömrüm Kadar Severim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Evet, şimdi satın aldığımız Dreame L10Pro için düşüncelerimi yazayım. Çekiş gücü ve performansı hakikaten iyi. Obje algılama, harita oluşturma konularında beklentimin çok üstünde bir sonuç verdi. Sesli komut için Google Assistant ile eşleştiremedim henüz, nedense bağlanmıyor. Kablolara takılmadı, saçaklı halıya rahatça çıkıp iniyor.
    Seçenekler arasına alabilirsiniz.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    break bunu yazdı

Zamanında araştırdım çok.

Malzeme kalitesi, dizayn, parça sağlamlığı ve garanti konularını düşünürsek marka listesi aşağıdaki gibi olabilir,

* iRobot

* Ecovacs

* Roborock (satıcısı Ekay olanın garantisi iyiydi 6 ay önce)

# Xiaomi, +360, iLife markası yukarıdakilerden sonra geliyor. Bu robotları alıp kullanıp memnun olan illa ki vardır.

yani 4.000 tl civarına hangi model markadan ziyade nokta atışı olarak ne önerirsiniz ? bir sürü çeşit var çünkü hangisini tavsiye ediyorsunuz mesela irobot'ta roborock'da

iRobot ürünlerinde MOP yok. Ben MOP istemiyordum zaten. Malzeme kalitesi, marka güvenilirliği ve garantisi için iRobot Roomba 976 seçtim. Roborock S5 Max olabilir fakat Ekay satıcılı alın. Garantide problem yaşayabilirsiniz diğer satıcılarda. iRobot Roomba 976 robotuna göre Roborock S5 Max haritalamada daha iyi. Git mutfağı süpür gel, salondaki halıyı yasaklı alan ayarlayıp buraya MOP yapma diyebilirsiniz, detaylı temizlik haritası çıkartır işi bitince. Benim cihazda 976'da bu özellikler yok.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=-jNVpHS9axk 

bence bu 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Elle süpürge yapma devri geride kaldı bence. Alım gücümüz biraz yüksek olsa çok güzel robotlar var. Dyson'a falan hiç gerek yok bence. Evde 2 çalışan vars kesinlikle robot süpürge alın. Biz yaklaşık 1 senedir çok nadir çalıştırdık el süpürgesini.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 2615 Toplam Mesaj: 27
robot süpürge güncel fiyatları