ROCKSTATİON

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    ARKADAŞLAR HİCRİ BOZDAĞ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ VE TABİİ NEJAT ABİ DE VAR.
    BU SENE 7.ULUSLARARASI ROCKSTATİON ROCK MÜZİK FESTİVALİNİ DE DÜZENLİYOR (GİDEMİYORUZ O AYRI) BENCE HİCRİ TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK BİR ŞANSTIR.BUYRUN SİZ NE DİORSUNUZ BU KONUDA.

Bu niymiş la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    sevgili tatarcığım arkandan koşuorum sancaksın ama açtıgın başlıklar ilgimi çektigi için yazma gereği duyuorum.hicri abimiz çok güzel bir abnimizdir:).ne diyim türkiyenin böle adamlara ihtiyacı hem radyo programı hem tv programı hem bar işletmeciliği hem festival organizatörü..ne diyim allah seni başımızdan eksik etmesin hicri abey bu arada nejat abeyi tanımıorum...

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    adam camia için çalışıyo tebrik etmek cebine on milyon harçlık koymak gerekir diye düşünüyorum...

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
Toplam Hit: 1364 Toplam Mesaj: 3