folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rosetta Stone Kullanan Var Mı?

Rosetta Stone Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    _Dert_ bunu yazdı

192 euro mu tuttu vede level 1 mi var sadece topragım?

Aynen topragım 192 Euro bayıldım .

Tum leveller var toplam 5 level

baba3232 bunu yazdı
    Maldonado bunu yazdı

Programi nerden indirdiysem bir turlu calistiramadim.

1 yillik abonelik almak zorunda kaldim .

http://i.hizliresim.com/Z2bq7A.png

Hocam daha dün indirdim yeni sürümünü american+british olmak üzere 8 İSO ile birlikte Torrent te mevcut ve çalışıyor. Sistemim win7 64BİT. 

SIstem wın 8.1 torrent , dosya paylaşım sıtelerı en az 10 yerden ındırdım cracledım.

Cogu çalışmadı calısan programda ya kendılıgınden kapanıyordu yada hata verıyordu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

@Maldonado

Sağlık olsun hocam zaten almışın yapacak bişey yok. 

Hayırlı olsun diyelim o zaman :) 

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

kurulumu yaptım crackledim bir sorun  var imaj dosyası lazım teamviewer dan yardımcı olacak kimse varmı.

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theagartaman
    theagartaman's avatar
    Erkek
    dil eğitimi olarak

busuu.com u kullandım

dünyanın en büyük online platformu 12 milyondan fazla üyesi var

1 hafta ücretsiz premium hesap veriyor

1 haftada 20 den fazla çince cümle öğrenmiştim

10 dan fazla dilde hizmet veriyor

diğer kullanıcılarla mülakatlar yaparak kendini deneyebiliyorsun

istersen bir dene hoşuna gidecektir

her dil için android uygulaması var.

bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

parana yazik olmus bilader. 

www.livemocha.com veya www.busuu.com gibi iki tane internet sitesi var. bunlarin her ikiside birbirinden sahane sahsi kanaatim. busuu ayni zamanda bir tur sosyal network. sana dil partneri buluyor ki ana dili ogrendigin dil olan birisiyle karsilikli olarak pratik yapabilesin. 

gelelim rosetta stona a gelince. mantigi su. sana gramer yada kelime kelime ogretmeye calismak yerine cocukken ana dilini ogrendigin metodla kavramsal olarak ogrenmen icin ayni seyleri defalarca tekrarlatiyor sana. kusacak hale geliyorsun ama tekrarlamaya devam ediyorsun. guzel tarafi hakikaten daha sonra duydugunda hatirliyorsun. ama pratik yapmadigin icin o kadar seyi bilsen bile konusamiyorsun. hammallik gibi birsey oluyor. son versiyonunda pratik yapmak adina konusma egzersizleri de vardi ama ne kadar ise yariyor bilmiyorum ben kullanamamistim.bende bu gunlerde 2. dil olarak Japonca kasiyorum. o nedenle anliyorum durumu. 

unutmadan edit: paran varsa 3-4 ayligina fransaya git isini gorsun. yanlis gormediysem fransizca ogrenmek istiyormusun.

Milamber tarafından 05/Eyl/14 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    theagartaman bunu yazdı
    dil eğitimi olarak

busuu.com u kullandım

dünyanın en büyük online platformu 12 milyondan fazla üyesi var

1 hafta ücretsiz premium hesap veriyor

1 haftada 20 den fazla çince cümle öğrenmiştim

10 dan fazla dilde hizmet veriyor

diğer kullanıcılarla mülakatlar yaparak kendini deneyebiliyorsun

istersen bir dene hoşuna gidecektir

her dil için android uygulaması var.

Rosettayi aldim ama bunuda 1 hafta denemekte fayda var.

Tesekkurler hocam.

Milamber bunu yazdı

parana yazik olmus bilader. 

www.livemocha.com veya www.busuu.com gibi iki tane internet sitesi var. bunlarin her ikiside birbirinden sahane sahsi kanaatim. busuu ayni zamanda bir tur sosyal network. sana dil partneri buluyor ki ana dili ogrendigin dil olan birisiyle karsilikli olarak pratik yapabilesin. 

gelelim rosetta stona a gelince. mantigi su. sana gramer yada kelime kelime ogretmeye calismak yerine cocukken ana dilini ogrendigin metodla kavramsal olarak ogrenmen icin ayni seyleri defalarca tekrarlatiyor sana. kusacak hale geliyorsun ama tekrarlamaya devam ediyorsun. guzel tarafi hakikaten daha sonra duydugunda hatirliyorsun. ama pratik yapmadigin icin o kadar seyi bilsen bile konusamiyorsun. hammallik gibi birsey oluyor. son versiyonunda pratik yapmak adina konusma egzersizleri de vardi ama ne kadar ise yariyor bilmiyorum ben kullanamamistim.bende bu gunlerde 2. dil olarak Japonca kasiyorum. o nedenle anliyorum durumu. 

unutmadan edit: paran varsa 3-4 ayligina fransaya git isini gorsun. yanlis gormediysem fransizca ogrenmek istiyormusun.

Son care almak zorunda kaldim hocam. Hic bilgim yoktu bu siteler hakkinda. Su an Fransa'dayim. Ama fransiz ortamim yok :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Maldonado, 

fransızca için sana kaynak konusunda yardımıc olabilrim.. rosetta yı beğenmiyorum hiç.. vardı bende bi ara başladım bıraktım.. 

fransızca için baya kaynak toparladım.. ingilizce bilgin nedir bilmiyorum ama ingilizce bilirsen kaynaklar daha fazlalaşıyor. pimsleur

çok tavsiye ediliyor gerçekten ona bakıver.. 

daha önce fransızca ile ilgili bi kaç konu açtım diye biliyorum orada paylaştığım kaynaklara da bak

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

kurulumu yaptım crackledim bir sorun  var imaj dosyası lazım teamviewer dan yardımcı olacak kimse varmı.

Sorun tam olarak nedir, yardımcı olayım :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 4887 Toplam Mesaj: 29