folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Rotlar (Push Rotlar) Model Ucak Hakkında ?

Rotlar (Push Rotlar) Model Ucak Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mezarlik
    mezarlik's avatar
    Dişi

Model ucakta Rotların tahta olmasının dezavantajı nedir ?  FIB lastık motorlu denılen tip icin...bu konuda bilgisi olan varmı sormak ıstedıgım bırseyler var .

kırmızı başlıklı kız...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

eğer yarışmaya model hazırlamıyorsan, yani her bir gramın hesabını yapmıyorsan, eğer, kullandığın tahta cubuk hareketi engellemiyorsa ve esnemiyorsa o zaman kullanabilirsin...

Ama eğer balsa bi kit yapıyorsan ve balsa cubuk kullanmak istediğin için böle bişi soruosan, cevabım kullanma olur çünkü cok dayanıksız olacaktır... Belki ıhlamur cıta vs kullanıosan olabilir...

Yani asıl bakman gereken dayanıklılık... tabi profesyonel olarakda çelik tel  kullanıldığını unutma.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 812 Toplam Mesaj: 2