folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Rottweiler'a Çeşitli Eğitimler Vermek

Rottweiler'a Çeşitli Eğitimler Vermek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Bekliyorsun madem yazayım.

Köpeği sana bağlı olsun istiyorsan ki bu ilerde çok sıkıntı verebilen bir olaydır.

Çünkü böyle olduğunda 1 arkadaşın bile omuzuna el atmaya kalktığında tepki verir yüksek ihtimal, köpeğin kulubesinde sadece sen ilgileneceksin, yemeğini suyunu kokunu sadece seni görücek belli bir süre dışarıya çıkarttığında tam 1 canavara döner söylim :))

Öbür türlü herkes sever yetiştirirsin köpek insan canlısı olabilir 1 şey yapmaz sağa sola pek, dediğim gibi uzun süre kendin bu oyunu oynarsan köpek sana bağlı olur aşırı, ve dışarıda sakat işin.

Tabi bu süre zarf'ında pek gün yüzü göstermemen lazım :)) GÖR yedir, sev ,uzaklaş tactical :|

Burdaki amaç köpeğe sadece senin olduğunu ve sadece senden fayda olduğunu benimsettirmek zaten.

Not: Ama benim tavsiyem değil onuda söyleyeyim eğer tavsiyem olsaydı ilk postta yazardım. İsteğin üzerine yazdım :|

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

şimdi buraya 20 sayfa yazı yazardımda çok geregı yok fci sertfikalı egıtmen yok tr de olanları jandarma ve polis alamkta zaten

ankara niğde arasında takılıyorlar.

tarkan abı ıyıdır egıtım konusunda baskada ıyı olan bılmıyorum.

gıt bı tane kıtap al oradakı uygulamaları okuyarak yapmaya calıs.

bu arada cesar milan demısler de yanlızca show kısmını goruyorsun kopekler tamamen o sekılde egıtılmıyor 

golden retriever ,rott weiler gıbı buyuk ve enerjık ırklarda hakımıyetı asla kaybetme sımartma ılerıde cok problem yasarsın 

kuyrugunu kestıreceksen cok gec kalma kesmezler ılerıde keserım dıyen veterıner hekım arkadas cıkmaz baska turlu keserım dıyen olursada kopegının olme olasılıgının yuksek oldugunu unutmadan bu ısı yaptır 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

boğma ve dikenli tasma al.  yanında tasmasız yürümeyi öğrensin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu saatten sonra sen hic bir sey yapamazsin haci :)

http://www.vonjuliet.com/

Erdinc abiyi bul, egitim ucretini falan konus, kopegi aynstayn etsin :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Fazla yüz verme. Kızdığını sesinle belirt. Sakın dövme!

Toplam Hit: 3260 Toplam Mesaj: 26