folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder R.Tayip Erdoğan"In Oğlu Çürüp Raporu Mu Aldı :| ?

R.Tayip Erdoğan"In Oğlu Çürüp Raporu Mu Aldı :| ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    nonviolen bunu yazdı:
    -----------------------------
    BuZuL bunu yazdı:
    baron_27 bunu yazdı:
    10ur bunu yazdı:
    ayhun bunu yazdı:
    muhbir bunu yazdı:
    NrDemir bunu yazdı:

ben severim recep tayip erdoğan ı, bence tr için çok büyük işler yaptı.

eyw. saol :=)

Bende senle aynı görüşteyim
    bende sanırım aynı görüşteyim:D

Bende :P

olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar :S baksana dedelerimiz toprağın altına dolmuşlar...

bencede (:

Bende severim Karetayı

bende bende 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    Babasının oğlu başka bir şey beklenmez.Zaten sağlam raporu alsaydı şaşardım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    seviyorsunuz ama neden ? mesela ne yapmis ulke icin ?   
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    seviyorsunuz ama neden ? mesela ne yapmis ulke icin ?   
    http://www.akparti.org.tr/ilkveen/index.html

http://www.akparti.org.tr/haber.asp?haber_id=17254&kategori=1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pepino
    pepino's avatar
    Dişi

kanser degilmis ama curuk raporu aldigi dogruymus :D ....

AHMET BURAK ERDOĞAN KİMDİR?
    28 yaşındaki Burak Erdoğan, Erdoğan ailesinin ilk çocuğu. Bilkent Üniversitesi'nde okurken, Londra'ya giderek burslu ekonomi eğitimi aldı. Babasının belediye başkanlığı döneminde, Mayıs 1998'de bir trafik kazasında TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı Sevim Tanürek'in ölümüne neden oldu.

Kazadan hemen sonra belediye arazözlerinin caddeyi baştan aşağıya yıkayarak 35 metrelik fren izini tamamen sildikleri ve ehliyeti olmamasına rağmen, Burak'a kazadan hemen sonra ve 3 ay öncesi tarihli ehliyet verildiği iddia edildi. Adli Tıp Trafik İhtisas Dairesi, Burak için 'kusursuzdur' raporu düzenlemişti. Ölen yaya Sevim Tanürek 8/8 kusurlu bulundu! Böylece Burak hapisten kurtulmuştu.

Kusursuz raporunu veren dairenin Başkanı Eyüp Çakmak, daha sonra Türkiye Deniz İşletmeleri Genel Müdür Yardımcılığına atanmıştı....

link : http://www.patronlardunyasi.com/news_detail.php?id=28939

Böle Yazıyor  Dogrumu Bilmiyorum ama i*ne iste babasi gibi (: 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bluetips sisirme haberden ibaret, arastirmaya baslasam hepsiyle fasa fiso haber oldugunu ortaya koyacak kanitlar sunabilirim.
    o yaptiklarinin cogunda (hepsi demiyorum) kendi yandaslarinin cikari direk veya dolayli yoldan vardir.

madem o kadar durust bir insan sunlara cevap verin :

- hatayda alidibo (bilen bilir) yolsuzlugunu akp li bir milletvekili ortaya cikartti. rte ne yapti peki, yolsuzlugu cikartan milletvekilini partiden atti, yolsuzlugu yapan milletvekili hala partide, yarin bakan olarak gorecegiz,
    - kendi bakaninin borclarini affettirmek icin ozel yasa cikartti, bakiniz : kemal unakitan icin cikartilan ozel af yasasi
    - burslu okuyan bir oglu vardi, bu oglu nasil oluyorda burslu okurken okul biter bitmez gelip milyor euro luk bir gemi satin alabiliyor, ustelik ayni basbakan degilmiydi "ne yapalim ticaret yapmayalimda gecinemiyorum basbakan maasiyla" diyen
    - yolsuzluklarin onune gececegiz, hirsiza, vurguncuya gecit vermeyecegiz dedi, dokunulmazliklari kaldiracagiz dedi sonuc ? cezaevlerindeki suclu sayisi cumhuriyet tarihinden bu yana en yuksek seviyesine ulasti.
    - genelkurmay baskani soyledi "barzani ile gorusmeyin sayin gul, muhatap almayin" dedi, gul ne yapti, sirf genelkurmaya giciklik olsun diye "barzani ile gorusuruz biz diyalogdan yanayiz" dedi gitti gorustu ve pkk nin eylemleri daha cok artmadi mi ?
    - apo ya "sayin" dedi  vatan icin canini vermis sehitlere "kelle" dedi,
    - ciftci birsey sormak istedi "ananida al git burdan" diye cevap verdi. ciftci ki bi ulkenin en buyuk insanidir.
    - pazardaki etek fiyatindaki zam oranini gostererek "bakin enflasyon dustu" diyerek sozum ona halkin gozunu boyadi

ya daha ne yazayim. gidip akp nin sitesine bakarsan canim Turkiye gulluk gulistanlik, ekonomi olarak abd den bile buyuk bir ulkeyiz, herkes mutlu mesut bahtiyar.  issizlik yok, ac insan yok, acikta insan yok, herkesin kicinda donu var. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    underzero bu partinin alternatifi yok bana göre öncekilerden daha ii... sana göre ii değil belki ama çoğu kişiye göre ii... Yaptıkların icraatlar şişirme rakamlar şişirme yok böle bişey. Rakamlar tuik'ten tuikte devletin bağımsız bi kuruluşu. ekonomi mükemmel, yolunda gidiyo. Ben ab'ye girmeyi destekliyorum liberal ekonomiyi savunuyorum küreselleşmeden nefret etmiyorum ve şu an benim görüşlerime en yakın gerçekçi parti bu!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bluetips vatansiz kaldigimiz zamanda bunlari diyebilecekmisin bilmiyorum, zira satilmayan pek birsey kalmadi ulkede.
    yunanlilar aldi, amerikalilar aldi, yahudiler aldi, ingilizler aldi

yakinda kenyadan, zahireden gelirlerse kamu isletmesi arazisi almaya sasirmamak gerek.

o kadar araziyi kamu isletmesini babam satsa o kadar parayla babamda goz boyayacak kadar ekonomik duzeltme yapar. hersey yolunda da niye bukadar issiz var.  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

bluetips vatansiz kaldigimiz zamanda bunlari diyebilecekmisin bilmiyorum, zira satilmayan pek birsey kalmadi ulkede.
    yunanlilar aldi, amerikalilar aldi, yahudiler aldi, ingilizler aldi

yakinda kenyadan, zahireden gelirlerse kamu isletmesi arazisi almaya sasirmamak gerek.

o kadar araziyi kamu isletmesini babam satsa o kadar parayla babamda goz boyayacak kadar ekonomik duzeltme yapar. hersey yolunda da niye bukadar issiz var.  

hoca vatansiz fln kalmassın abarttın sanırım...türkiyede neden bu kadar işsiz var..sana hayali rakamlar verip bişi sölim olayı anlarsın belki.. türkiye de kaç kiş ivar ? .. 80 milyon diyelim..kaç kişi çalışma yaşına gelmiş yani işi olmadıgı için işsiz kategorisinde = : 5 milyon diyelim... ama işte türkiyede 5 milyon işveren yok.. bu yüzden işsizler var..ayrıca türk insanına iş beğendirmek zordur..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ya saçma tartışmalar...

Bence bu ulke için en çok hizmette ben bulundum...

Kaynak isterseniz de kendi domainime atarım 3 - 5 sallamasyon haber : ) 

Toplam Hit: 4613 Toplam Mesaj: 43