folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Rusya Aşiyi Bulmuş. Putinin Kızına Aşı Yapılmış

Rusya Aşiyi Bulmuş. Putinin Kızına Aşı Yapılmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    my4 bunu yazdı

Hocam sars 8 ayda biitti mutasyona uğrayarak , mers te 1 yılda bitti oda mutasyona ığrayarak bitti . Virüs kaybolmucak ama mevsimsel bir gribe dönüşecek , siz bu aşıyı kullanmıcaksınjz , evet aşı olacak ama gerek kalmıcak. Aşıyı yaşlı insanlar yaptıracak siz değil bu forumdaki kimse değil . Virüs nisan ayı gibi bitecek bittiğinde my4 demişti dersiniz.

Tamam paşam. Yalnız bitirme de sen onları etkisi azalacak de. Hani paket cips değil bu.

Bir de mutasyon 1 kere geçirmiyor. Bir sürü karınca çeşidi varya hani, öyle hayal et.

Söz nisan ayında buraya my4 demişti dicem. Kal sağlıcakla.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Aşı mı yoksa ilaç mı anlamadım. 
    Hastalara yapıyorlarsa ilaç. 
    Putin kızına covid olmadan yaptırdıysa aşı.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ShockMan bunu yazdı

Valla Tarık Bilen' de eğer müjdeliyorsa sanırım sevinebiliriz, galiba gerçektende Rusya aşıyı geliştirmiş gibi görünüyor. Ama yakın zamanda Çin'den de sevindirici haber bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=nc67Z6J-gU8 

1:47 den itibaren haber geçiyor.

Tarik bilen kim?  Onun demesini ölçü olarak  almana sebep nedir. Cidden bilmiyorum. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Valla Tarık Bilen' de eğer müjdeliyorsa sanırım sevinebiliriz, galiba gerçektende Rusya aşıyı geliştirmiş gibi görünüyor. Ama yakın zamanda Çin'den de sevindirici haber bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=nc67Z6J-gU8 

1:47 den itibaren haber geçiyor.

Tarik bilen kim?  Onun demesini ölçü olarak  almana sebep nedir. Cidden bilmiyorum. 

Hocam Korona başladığından beridir bir çok yurttaşımız için Çindeki bir Türk olarak Korona haberlerini aldığımız kişidir. Popülerdir, ve haberleri güven veriyor bana, yani çokda şey yapmazsan anlarım, ama benim için muteber sayılabilir, bu gün gelen haberin onun tarafından da işlenmiş olmasını görmek mutlu etti beni. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Ercüment ovali ve kahramanlarından beklerken Rusların bulması olmadı şimdi. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Ruslarin bulduğu 5. Covid aşısı. 

Bence buldukları 5 aşı da işe yarıyordur ama en son bulduk dedikleri şimdiye kadar bulunanlar arasında en etkili aşı olabilir.
    Ben bu tip konularda rusların güçlü ve akıllı olduğuna inanırım. Putin'in huyları bizim üç harfli gibi değildir, bu adam bulduk demişse bulunmuştur (Gerçek dünya lideri)
    :9

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Bence buldukları 5 aşı da işe yarıyordur ama en son bulduk dedikleri şimdiye kadar bulunanlar arasında en etkili aşı olabilir.
    Ben bu tip konularda rusların güçlü ve akıllı olduğuna inanırım. Putin'in huyları bizim üç harfli gibi değildir, bu adam bulduk demişse bulunmuştur (Gerçek dünya lideri)

Putin Reyis. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Putin Reyis. :)

Reyiz denildiği zaman nedense benim aklıma hep fırıldak gibi dönen şeyler geliyor, psikolojik bir takıntı mıdır nedir bilmiyorum, böyle şeyler düşünmekten bir türlü kurtulamadım.
    Neyse konuyu hiç dağıtmayalım ve sıralamayı verelim.

RTE = Dünya Lideri
    Putin = Gerçek Dünya Lideri
    Trump = Hakiki Dünya Lideri
    Kim jong un = Özhakiki Dünya Lideri

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

https://youtu.be/Wl959QnD3lM

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 3644 Toplam Mesaj: 30
corona corona aşısı aşı