folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Rusya Devlet Baskanı Putin`Den [ Kosova , KKTC ] Açıklaması

Rusya Devlet Baskanı Putin`Den [ Kosova , KKTC ] Açıklaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    lemar bunu yazdı:
    -----------------------------
    haydaaa turkiyedede secim yapildi sanirim bi aralar, yuzde kirklar falan cikti... herkes ak partinin goruslerinimi savunuyor turkiyede bunumu dusuneyim bende... ben adamin tekini daha gecen gun tokatladim turkiyede arapcami konusuyorlar diye sordu diye ayip ayip, gayet alttan almaya calisiyorum ben burda...

Herkes diye birşey demedim. Devlet kavramında halk çoğunluğu devletin geleceğinden sorumludur. Bu demokrasinin bir açmazı olsada yüzyıllardır böyle. Bu söylediğin sözler her ülke için geçerli. Ermenistan içinde böyle Yunanistan içinde böyle. Oralarda da Türkiye'yi seven kişiler olabilir. Fakat bu bizim onlar hakkındaki görüşlerimizi değiştirmiyor. Çünkü onlarda da çoğunluk bunu istiyor. Bizde akpnin yaptıklarından bu ülkenin vatandaşı olarak sorumluyuz.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    DEVSIRME bunu yazdı:
    Lemuria bunu yazdı:
    DEVSIRME bunu yazdı:

Bak şimdi Kosovanın bağımsız olmasını destekleyen en gelişmiş ülke amerika her ne kadar nefret etsemde bunu yaptılar, III. DÜnya savaşında kosova ve arnavutluk italya veya rusya'ya karşı kullanılmayı planlıyorlar, ama ordaki TÜRKİYE sevgisi TÜRKlerle düşman tarafta olmayacak kadar güçlüdür. Yani ölümüne kardeşiz Türkün Türkten başka dostuda vardır. Osmanlı bize gösterdi bu dostluğu şu anda görünürde göstermesekte kalbimizde Türkiye sevgisi var. Ne mutlu TÜRK'üm diyene.

Hoca Türkmüsün Arnavut'mu ? benim bildiğim kadarı ile arnavutluktan göç etmiş insanlar Türk kökenli fakat tanıdığım arnavutların hepsi arnavut şovenisti..bi türlü anlam veremiorm..bunca olayın karşısında şüpheli kaldım..senin kullandığın dilde bu fikrimde biraz daha ilerleme kaydetti..Türk değilmisiniz ?

annem arnavut babam kosovalı ben türk. Eğer ismime bakarsan DEVSIRME yazar. anlamını araştırırsan sevinirim :D

Nick'inden bahsetmiyorum..anlamınıda gayet iy ibiliyorum o ayrı meselede..benim sana sormak istediğim..aslen arnavutmusunuz .. Türk mü ? yani genel olarak...Tr'de bulunan arnavut göçmenleri Türk değilmidir..

hocam kosovadaki arnavutlar, orta asyadan anadoluya, anadoludan oraya göç etmiş has Türkmenlerdir. sonradan bölgedeki arnavutlarla evlenenler olmuştur, arnavutlarla bi ölçüde karışmışlardır. şu an türkiyedeki (en azından bursadaki) arnavutların çoğu koyu milliyetçidir, karadeniz insanına benzer özellikler taşır bu konuda, fakat aynı şekilde de arnavut şövenizmi vardır,yanlarında arnavutlar hakkında kötü şeyler söyletmezler kolay kolay, fakat bunu kesinlikle Türklüğün bir alt dalı olarak görürler, laz gibi,çerkez gibi türkmen gibi vb.. yani kötü niyetleri yoktur :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

konu nerden nereye geldi yaw hep benim açtığım konularda böle oluyo konu hep değişiyo alla alla :DDD

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    Lemuria bunu yazdı:
    DEVSIRME bunu yazdı:
    Lemuria bunu yazdı:
    DEVSIRME bunu yazdı:

Bak şimdi Kosovanın bağımsız olmasını destekleyen en gelişmiş ülke amerika her ne kadar nefret etsemde bunu yaptılar, III. DÜnya savaşında kosova ve arnavutluk italya veya rusya'ya karşı kullanılmayı planlıyorlar, ama ordaki TÜRKİYE sevgisi TÜRKlerle düşman tarafta olmayacak kadar güçlüdür. Yani ölümüne kardeşiz Türkün Türkten başka dostuda vardır. Osmanlı bize gösterdi bu dostluğu şu anda görünürde göstermesekte kalbimizde Türkiye sevgisi var. Ne mutlu TÜRK'üm diyene.

Hoca Türkmüsün Arnavut'mu ? benim bildiğim kadarı ile arnavutluktan göç etmiş insanlar Türk kökenli fakat tanıdığım arnavutların hepsi arnavut şovenisti..bi türlü anlam veremiorm..bunca olayın karşısında şüpheli kaldım..senin kullandığın dilde bu fikrimde biraz daha ilerleme kaydetti..Türk değilmisiniz ?

benim demek istediğimi anlatmışsın teşşekkürler. Ama ben safkanım Arnavutum ama yine türküm diyom.

annem arnavut babam kosovalı ben türk. Eğer ismime bakarsan DEVSIRME yazar. anlamını araştırırsan sevinirim :D

Nick'inden bahsetmiyorum..anlamınıda gayet iy ibiliyorum o ayrı meselede..benim sana sormak istediğim..aslen arnavutmusunuz .. Türk mü ? yani genel olarak...Tr'de bulunan arnavut göçmenleri Türk değilmidir..

hocam kosovadaki arnavutlar, orta asyadan anadoluya, anadoludan oraya göç etmiş has Türkmenlerdir. sonradan bölgedeki arnavutlarla evlenenler olmuştur, arnavutlarla bi ölçüde karışmışlardır. şu an türkiyedeki (en azından bursadaki) arnavutların çoğu koyu milliyetçidir, karadeniz insanına benzer özellikler taşır bu konuda, fakat aynı şekilde de arnavut şövenizmi vardır,yanlarında arnavutlar hakkında kötü şeyler söyletmezler kolay kolay, fakat bunu kesinlikle Türklüğün bir alt dalı olarak görürler, laz gibi,çerkez gibi türkmen gibi vb.. yani kötü niyetleri yoktur :)

Toplam Hit: 5779 Toplam Mesaj: 25