folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Rusya'dan Getirt Tarzı Hizmet Veren Website?

Rusya'dan Getirt Tarzı Hizmet Veren Website?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

5 ay önce 2500tl ye oyuncu koltuğu almıştım sırt ağrılarımın koltukla alakası olmadığı anlaşıldı ama yine de aldığım koltuktan çok da memnun değilim. Epey bi araştırdım neyse parası vericem ulan dedim ama bulduğum koltuk tr de 15.250 tl ve renk opsiyonu yok hem satılan rengi sevmiyorum hem de fiyat öyle neyse parası vericem diyebileceğim bir fiyat değilmiş :)

Uzun araştırmalarım sonunda koltuğun renk opsiyonlusunu bir rus sitesinde buldum,adamlar markanın ru distirbitörü fakat yurtdışına satışları yok bu nktada aklıma amerikadan iste tarzı hizmet veren bir site var mıdır acaba rusya için sorusu geldi. Yani Ben siparişi hizmet veren sitenin bana sağladığı depo adresine vericem onlar da trye getirip komisyon alacak. Cidden benim için hayat mamak meselesi neredeyse tüm gün masa başında çalışıyorum ve başka bir sandalye ile oluru yok gibi geliyor bu işin.

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

hocam böyle bir site var da hiç kullanmadın güvenilirliği nedir bilmiyorum 

https://shippinghost.com/how

bu arada nasıl bir sandalyeymiş o öyle merak ettim ben de :)

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Yorumlara baktım da sitenin kendi kur endeksi varmış ayrıca kendim almayı seçtiğimde bile benim için al siparişi oluşturmaya gidiyor üye olduğum halde sanırım elit üye olunca ancak kendimiz alabiliyoruz benim için al kısmından uzak durmaya çalışıyorum çok sıkıntılı çünkü bir de alacağım ürünün usd ya da euro cinsinden fiyatını girmemi istiyor benim için al'a yönlendirdiği için kur farkından dolayı sürekli bir teyitleşme olacak bakınız şu kadar yazmışsınız ama şu kadar oldu falan uzun hikaye kendim almayı becerebilirsem kullanıcam bu siteyi şimdilik kenarda dursun, teşekkürler hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bizden illaki rusyada olan vardır 

Adamın evine siparişi geçersin . O zaten en ucuz kargoyu bilir . Oda sana yollar .

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Bizden illaki rusyada olan vardır 

Adamın evine siparişi geçersin . O zaten en ucuz kargoyu bilir . Oda sana yollar .

Walla varsa uğraşırım diyen bi babayiğit makbule geçer zaten bu yukarıdaki siteyi kurcalıyorum da ne destek hattı çalıyor, ne whatsapp a bakıyorlar hiç güven verici bir site gelmedi :/ 

Ürünün paketleme bilgileri şunlar bunlarla birlikte kargo ücretini öğrenip bana sipariş ver ben yolları diyen varsa bilgilendirsin ücreti mukabilinde lütfen

Ağırlık : 41 lbs = 18.6 kg

Yükseklik : 1152 mm = 1 metre 15cm
    Genişlik: 50cm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Sandalyenin rus sitesindeki fiyatı 186000 ruple ve ben bunu çeviriciden çevirdiğimde 20994,48 tl yapıyor. Tamamen hayvanlık ben 3bin tl diye düşünmüştüm ama 20bin tl imiş rusyada buradan daha pahalı çıktı koltuk isyanlardayım :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

koltuk link atsana bi merak ettim

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Sandalyenin rus sitesindeki fiyatı 186000 ruple ve ben bunu çeviriciden çevirdiğimde 20994,48 tl yapıyor. Tamamen hayvanlık ben 3bin tl diye düşünmüştüm ama 20bin tl imiş rusyada buradan daha pahalı çıktı koltuk isyanlardayım :D

ben de öyle bir koltuğa oturacak göt yok.

helal olsun valla abi bi at da bakalım

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Koltuk bu arkadaşlar bende de bu koltuğa oturacak göt yok ama insanlar araba alıyor bunun 10katı fiyatına benim sağlığım söz konusu çünkü önümüzdeki bir kaç sene hep oturduğum yerden çalışacağım diğer yandan tamamen ayağım yerden kesilsin maksadıyla araba almak kimseye abest gelmiyor oysa bu da bana tuhaf geliyor :)

https://cishop.ru/catalog/kresla/kresla-rabochie/kreslo-herman-miller-aeron-new/

Edit: Türkiye'de satan şirkette bu : https://www.shop.bms.com.tr/product-page/aeron-b-graphite

Nikoteen tarafından 17/May/21 16:13 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Koltuk bu arkadaşlar bende de bu koltuğa oturacak göt yok ama insanlar araba alıyor bunun 10katı fiyatına benim sağlığım söz konusu çünkü önümüzdeki bir kaç sene hep oturduğum yerden çalışacağım diğer yandan tamamen ayağım yerden kesilsin maksadıyla araba almak kimseye abest gelmiyor oysa bu da bana tuhaf geliyor :)

https://cishop.ru/catalog/kresla/kresla-rabochie/kreslo-herman-miller-aeron-new/

Edit: Türkiye'de satan şirkette bu : https://www.shop.bms.com.tr/product-page/aeron-b-graphite

Adamlarin sitesinde ucuzdan pahaliya veya pahalidan ucuza sirala gibi secenek bile yok (:

Yani kitle ust tabaka

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

koltuğun ferrarisini seçmişsin (:

herman miller her sene top 10 ergonomik koltuk listelerinde başı çeker.

al bir ikea markus otur aşağı (: (ben öyle yaptım)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 821 Toplam Mesaj: 11
herman miller aeron çalışma koltuğu