folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Rüyalarımın Sonu Yok

Rüyalarımın Sonu Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

inception terk :) 
    gardaş bi gusül al istersen 
    sonra uyku hapı olabilir yada çok yorul öyle yat
    hafif antidepresanda deneyebilirsin lustral tarzı
    sen en temizi kıçını ört uyku tulumu al 

latife bi tarafa inşallah sağlıklı uykulu günlerine dönersin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

hocam olayın cin boyutu felan olabilir inanan biriyim

Fakat ilk çareyi doktorda aramalısın doktor çözemiyorsa hacı hoca işine bulaş ki buna bulaşacaksan epey araştır dolandırıcı çok.

Dua işini ihmal etme gusülsüz yatma

Bir dönem benzer şeye bende denk geldim besmele çekince alaycı bi şekilde gülüyor ve rahatsız etmeye devam ediyordu karşıdaki ibne :))

düşündüm iki olasılık vardı ya gerçekten musallat olmuştu biri yada psikolojik bir sıkıntım vardı. Doktora gitme işine pek hevesli değildim açıkcası kendim çözmek istedim ve rüyayı kontrol edersem geldiğinde başedebilirim diye düşünerek lucid olayına giriştim.

Biraz uğraştırdı ama rüya kontrolü öğrenince olayı çözdüm. Tabi bunu yaparsan tadında bırak sora lucid işi ayrı bi dert oluyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

öncelikle geçmiş olsun. bi ara bende de çok fazla oluyordu. Allaha şükür geçti. Boğazıma bastıklarını falan hissediyordum bağırmaya çalışıyordum bağıramıyordum. son zamanlarda her gece olmaya başlamıştı alıştığım için korkmuyordum üstüne gidiyordum o durumun. o haldeyken okuduğum dualar sanki ateşe körük gibi oluyordu :). en son olduğunda da ağır bi küfür etmiştim s.... git diye daha da olmadı ondan sonra :D 

sana tavsiyem yatmadan önce yemek yeme çay içme kahve falan da içme. 

mstfckmk58 tarafından 09/Haz/13 01:55 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3414 Toplam Mesaj: 34