Rüyaya Bak :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Of be ne rüyaydı bea yoq böyle birşey....Arkadaşin notebook u almışım msn den bana bi program gönderiyor.Neyse kabul ettim , yükledim filan birden bi program açıldı ve bütün pencereleri kapattı daha sonra masa üstünde iki tane birbirine üstüste paralel (3boyutlu gibi bişeydi) duran 2 ufak pencere birlesit   ve saymaya başaladı 10 files created,20 files created.....1050 files created dedi ve ne yaptıyasam hatırlamıyorum durdurdum...Sonra Başat a tıkladım bide ne göreyim(aaaa) Tema değişmiş böyle geometrik şekillerden oluşan bi başlat çubuğu oluşmuş(alalal),Tabi aynı anda ana avrat sövüyorum "ulan gitti arkadaşın makina ".. :D masaüstünde yine aynı pencereler birleşit ve yine saymaya başladı 2000 files created..............Rüya olduğu için ne kadar mutluyumki(tabi bu bana yarınki İnsanlık tarihi sınavından geçmek için bi yardım sağlamıcakkkkkk :(

---------------------------------------------

sizinde oldumu böyle rüyanız...?

"Less is More"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

la hay a.q. ya ne adamsın ..... işin gücün makina olm hatun gör bikerede ya :))

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    adam yogunlaşmış bu işlere rüyasından belli a.k ne rüyaymış bea diye bilseydim ama gülüyorum sadece :))))))))))))))

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    expert bunu yazdı:

la hay a.q. ya ne adamsın ..... işin gücün makina olm hatun gör bikerede ya :))

olum orası sonraki perde,Bu birinci bölüm :D böyle honda'larla efendim ducatilerle filan geldiler seviştik falan ama kariştirma :D

"Less is More"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Ulen ne adamsi bea, :) baska isin yokmu olum :)

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Screaaaaam gördüm rüyamdaa

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elvis
    elvis's avatar
    Erkek
    adamım sen sölemesi ayıp dötü açık yatmışsın bidaha üstünü iyi ört :)

elvis
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    Öle rüya görüceksem hergün dötüm açık yatmaya razıyım ben

**EbMaRtEu**
Toplam Hit: 935 Toplam Mesaj: 8