S1lv3r Timer V.2 Zamanlayıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_386
    devil_386's avatar
    Erkek
    Bu program Sayesinde Bilgisayarınız İstediğiniz Saatte Kapatabilir , Yeniden Başlatabilir , Sadece Oturumu Kapatabilirsiniz. Bunların Yanında İlk Versiyonda olmayan birçok özlelik eklenmiştir. İstediğiniz Saatte Bilgisayarınız Size İstediğiniz Uyarı Mesajını vermesini sağlayabilrisiniz bunu yanında yine bilgisayarınızı kurduğunuz saatte Bilgisayarınız Sizi ses ile uyarmasını sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak Yine Bilgisayarınızı Kurduğunuz Saatte İstediğiniz Bir Programın Çalışmasınıda sağlayabilirsiniz. s1lv3r Timer v.2 nin en güzel özelliğide programı kurduktan sonra taskbarda gözükmesini engelleyebilir ikonunu saatin yanına yerleştirebilirsiniz. Böylece sizede kalabalık yapmayacak kendi kendine çalışacaktır. Herkezi İşine yarayacak bir Program Mutlaka deneyin

http://rapidshare.de/files/17670115/s1lv3r_timer_v.2.rar.html
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    bnde bu tarz bi pro war ama sanırm bu biras daha gelişmişi saolsss..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    işallah free dir de serial crack aramayız

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    free free türkçe forumlardan birinde moderator kendisi. böyle birkaç programı var.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca acik olalim bu s1lv3r denen adam wardom.org da yonetici... gizli kapakli konusmanin alemi yok, kullandigimiz programi kim yapmis bilmek lazim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    son olaylardaan sonra yöneticiliğini aldılar :) neyse silverin kendisinede söyledim işe yaramaz birkaç programı var diye bunlardan biri kontör üreticiydi ki çok saçmaydı :) neyse işe yarar umarım.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    sen harbiden tercümanmışsın adının altında yazanı yeni gördüm :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    bilgisayar kapalıyken açma için birkaç program vardı ben bi zamanlar baya araştırmıştım. ama bios un desteklemesi gerekiyordu. ben baya uğrraştım ama sonuç alamadım. yeni çıkcak pclere koysalar keşke böyle bişey

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hocam, bil calisir calismaz muzik caldirabilirsin, mouse la da bilgisayari acabilirsin... al eline bi tane wireless mouse koy bas ucuna, yat uyu, uyaninca mouse a tikla bil otomatik acilsin muzik fln calsin... ( tabi bu is icin hoparlorler tum gece acik kalcak fln... sacma geldi bana biraz )
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    bu sistem ilerde evdeki bütün cihazlar pc ile yönetildiğinde olur.
    dünyanın gidişatıda oraya doğru

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
Toplam Hit: 1713 Toplam Mesaj: 11