S7 Edge Ekran Isıdan Yandı Sanıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yemillie
    yemillie's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

ekran değişimini kabul etme bir ton para verdin hakkını ara derim sanırım bu sorun tüm cihazlarda var

hocam hakkımızı nasıl arayabiliriz ki bu sistemde?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hakkını aramak için cihazı gözden çıkaracaksın hocam. Öyle alacaksın cihazı hakem heyetini bekleyeceksin. Cihazı bilirkişi inceleyecek karar çıkacakta ohooo...

Elin Korelisi bile bizim raconu öğrenip Türk olmuş.

Apple kazık falan ama bu tip sorunlarda müşteriyi mağdur etmeyip değişimi veriyor.

2 bin küsür para ver çekilen rezilliğe bak. Resmen parasıyla rezil ediyorlar adamı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Bedel iadesi iste yanaşmazlarsa git hakem heyetine faiziyle alırsın aldığın paraya da s8 edge alırsın artık :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=7LHfVbwX7x8

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam bencede yenisini iste açtırma cihazını.  Ayriyeten bide sormak istedigin birsey var. Telefonda ısınma oluyor mu hocam satıcı kiz sabahtan beri sarjda ve video oynuyor dedi baktim hic ısınma yoktu gerçekten boyle mi bu cihazlar 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende de var benzer durum, götürüp veremedim bi garantiye.

Aşırı ısınıyor, 3 saatte şarjı bitiyor. Şarj olurken elime alamıyorum telefonu ısıdan.

6.0.0 güncellemesi geldiğinden beri bu hale geldi. Güncellemeyle uyuşmazlık varmış galiba, fabrika ayarlarına döndürsem de bişey farketmedi.

Seninki de ondan olabilir. Ama benimki s6 edge

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 2990 Toplam Mesaj: 17
s7edge