folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Saat 17:00'Da Adil Kullanım Kotası İçin Twitter Kampanyası Var

Saat 17:00'Da Adil Kullanım Kotası İçin Twitter Kampanyası Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    ari41 bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Mesela türkiyede kullanılan internet boyutu kadar ttnet bir yere ödeme mi yapıyor ?

yani akk olmasa bunlar ne gibi zarar görecekler, merak ediyorum

Btk kural geregi akn siz kullanim yasak. Tabiki aknsiz 16 24 35 50 mbit hız lar var ama parasi ona gore. Rekabet kurulu var btk var. Bazen burayi anlayamiyorum hepiniz cok iyi bilgiler biliyosunuz ama bildiginizi bilmek istemiyosunuz bence. Kural geregi müşteri politikasi var btk da. Misal turkcel in fiyati avea yani telekom mobil den dusuk olamaz. Avea yani telekom mobil btk kural geregi fiyati turkcel e esitleyemez. Btk kural geregi 50 -60 tlye akn siz paket verilemez. He aknsiz her mbit hiz in fiyati var. 16 da tut 24 e kadar. Tt fiber fulllimitsiz 224 tl aknsiz. Ultranet aknsiz 164 tl. Btk kurali hoca bunlar

Su bizim kullandigimiz hem sabit internet hemde cep telefonu paketler i varya tamami btk dan onay alinarak hizmete acilir hicbi operator kafasina gore tarife dakka internet kampanyası yapamaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Mesela türkiyede kullanılan internet boyutu kadar ttnet bir yere ödeme mi yapıyor ?

yani akk olmasa bunlar ne gibi zarar görecekler, merak ediyorum

Btk kural geregi akn siz kullanim yasak. Tabiki aknsiz 16 24 35 50 mbit hız lar var ama parasi ona gore. Rekabet kurulu var btk var. Bazen burayi anlayamiyorum hepiniz cok iyi bilgiler biliyosunuz ama bildiginizi bilmek istemiyosunuz bence. Kural geregi müşteri politikasi var btk da. Misal turkcel in fiyati avea yani telekom mobil den dusuk olamaz. Avea yani telekom mobil btk kural geregi fiyati turkcel e esitleyemez. Btk kural geregi 50 -60 tlye akn siz paket verilemez. He aknsiz her mbit hiz in fiyati var. 16 da tut 24 e kadar. Tt fiber fulllimitsiz 224 tl aknsiz. Ultranet aknsiz 164 tl. Btk kurali hoca bunlar

Yok hocam vallahi bilmiyordum. Bilmediğimden sormuştum, öğrendim teşekkür ederim 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyide ari kardeşim akk denen saçmalığı btk hangi hakla hangi çalışma sonucu oluşturmuş bizden kazanılan parayla şimdiyekadar tüm ülkede 1000 kez alt yapı döşenirdi btknın işi ttnetin çıkarlarını korumakmı tüketiciyle dağıtıcı kurum arasında denge kurmakmı hepsinin kimin elinde olduğunu biliyoruz ttnet itese btk o kuralları birgündeğiştirir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kampanya oldu mu?

Katılım nasıldı?

Trendlere girebildi mi?

Ve en önemlisi sesi duyurabildi mi? Sizi görüyoruz diyen çıktı mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Kampanya oldu mu?

Katılım nasıldı?

Trendlere girebildi mi?

Ve en önemlisi sesi duyurabildi mi? Sizi görüyoruz diyen çıktı mı?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Mesut Çevik bile 106 favori aldıysa donanımhaber üyeleri dahi olaya aktif olarak katılmamış gibi görünüyor.

500 küsür tweet hiçbir şey değil. Zaten pek çoğu takipçi kasmaya çalışan boş hesapların özlü söz vb. paylaşımıdır.

500 kişi bir meydanda organize ve yasal bir gösteri yapsaydı orada açılan 1 tek pankart buradan daha fazla etki yaratırdı. Üzgünüm.

Toplam Hit: 2507 Toplam Mesaj: 17
adil kullanım kotası