folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabatayizm Ve İlginç Bir Türkiye Gerçeği

Sabatayizm Ve İlginç Bir Türkiye Gerçeği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    şimdi bunu diyen başkası olsa bi düşünürüm ama Yalcın Küçük olunca düşünmem saçmalamış derim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    İffet ve namus için yaşayan alevi yoldaşlarımızın üzerine çamur leke olarak atılan mum söndürme şerefsizliğinin veya geleneğinin asıl sahipleri olarak ben bu yahudi meshebinden iğreniyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    -----------------------------
    yılmaz erdoğan yahudi değil ya yanlışınız var.süleyman demirel ve memet ali birand yahudi aslında eklememişsin
    -----------------------------

ve aklıma gelen Ali Kırca.

sebataylar aramızda aslında. bizide sebatay yapma uğraşlarındalar. medyayı kullanıcısıdırlar. anlatmayla bitmez. asırlara uzanan geçmişleri var. Devletin üst kademelerinde görevlendirilirler.

kemal derviş şehit öğretmen kubilayı öldüren şeriatçı mehmet dervişin torunu diye bilinir. Kişi sayısı çok lakin delil gerçekliği az. Müslüman gibi yaşayıp kaleyi içten fethetme diye düşünüyorum bunların yaptıklarını.

İsraildeki yahudiler sebatayları sevmediğini biliyorum. genelde ege marmara bölgesinde güçlendiklerini söylerler. anadoluya hakim olmakta zorlanmışlardır.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

iddiaları kanıtlamak iddia sahibine aittir. Başkalarının iddialarını kendi aramızda tartışmayalım bence ...

Hazır orada gizlisi saklısı olmayan yahudilikleri ile övünen bir yahudi azınlığı varken ve bunlar gayette Türk vatandaşı olup yahudi kimliklerini de taşırlarken neden "gizli" yahudi olma ihtiyacı duyduklarını da birisi anlatsın lütfen. 

Kendi aralarında evleniyorlar gibi bir kaideleri varsa bu şahısların evlendikleri insanlarda otomatikman yahudi oluyor , örneğin bülent ecevit ?  Ya da hülyavşar ın kaç kişiyle evlendiğini tam olarak bilmiyorum. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 4556 Toplam Mesaj: 25