folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Saç Dökülmesi İçin Prp Uygulaması

Saç Dökülmesi İçin Prp Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

ilk hızlı okuyunca Php uygulaması okudum. dedim, php ile saç ne alaka amk :D

sen yine İlk okuduğunda, Php şeklinde okumuşsun. ^^` php saç, saç php, ^^` neyseki yorumlar gelmiş.

Genetik sıkıntılı ve/veya değilse de, sık saç yıkamak da saç döküyor, sanırım. devamlı tara'mak da, şiddet uygulamaya benziyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 08/Haz/20 09:15 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Mavi serumu çok övüyorlardı bir ara ne oldu o iş

bilgisi olan var mı ?

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

eğer genetikse benim gibi. hiç uğraşma bakımdı ilaçtı şuydu buydu.

al bi fixplant oh serp saça tmm sıfır sıkıntı. 

tabi lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel olarak yazayım.

Kafamı yıkarken öne eğiyorum ama ne yaparsanız yapın ister istemez geliyor. Banyo yaparken dalgıç kıyafeti giyecek halim yok. :)

Kullandığım şampuan bu :

Üçlü pakette satıyorlar. Üçlü pakette 1 tanesi bedava. Piyasada çakmalarıda var dikkat edin faturalı ürün alın. İnternette tekli satıyorlar ama paket alınca daha uyguna geliyor. Birde uyanıklar hep hediye olanı yolluyorlar.

Üçlü pakette kutudan 3 tanede serum çıkıyor. Elinize sürüp saçlarına masaj yaparak yediriyorsunuz. Şampuan pekmez gibi aynı renk ve kıvamda. Şampuanı sürdükten sonra bir kaç dakika bekleyin deriniz emsin. Zaten derinin emdiğini hissediyorsunuz.

Bioxcin şampuan saç çıkarmaz sadece var olan saçları besler, dökülmeyi durdurur. Zaten olmayan saçı çıkaracak şampuanı çıkaracak firma köşeyi döner. :)

Şampuanın hem yağlı saçlar hemde kuru saçlar için olanı var. Yağlı saç olanında kepek koruyucu etkisi var.

Kulakta vs çıkan istenmeye tüyler için berberlerde sıcak ağda oluyor. Dondurma çubuğu gibi bir çubukla sürüyorlar. Sakal üstüne ve kaş ortasına falan sürüyorlar. Kuruyup kabuk bağlayıncada soyarak çıkarıyorlar. Bu ağdayı burunada yaparsanız çok güzel siyah nokta temizliyor öneririm.

mkyb tarafından 08/Haz/20 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Genetik degil 

Tum tahlillerim yapildi

cinko sonucu cikmadi daha

D vitaminim alt sınır seviyesinde (25)

B12 biraz az (330) geri kalan tum hersey normal

Androvium diye bir sprey verdi birde hair 360 diye sampuan bunlari min. 6 ay kullan dedi bakalım ne olacak 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
Toplam Hit: 1581 Toplam Mesaj: 16
prp