folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Sadece Ailem Tahribata Guvenebilecegim Bir Rica

Sadece Ailem Tahribata Guvenebilecegim Bir Rica

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

http://www.4shared.com/rar/L3V24ht5/VB6_Portable_Tahribatcom.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------

erdiburak bunu yazdı:

Merhaba üstadlar madem böyle bir konuya deginmiş ve herkez yardımını esirgemiyor benim de bi kaç sorum olacak.

Vb 2010 express edition wep developer indirdim ve yukledim. Birkaç video lu anlatım ile basit bir şey yapmaya çalıştım heves ettim basit web site yapma programlarıyla nereye kadar gidebilirim ki ? o yuzden bnde adım atmaya karar verdim(daha önceden vermiştim ögrenmeye ugrasıyorum)

Yalnız eksigim döküman yetersizligi anlatan veya ogretıcek kimseyi bulamadım :( 

http://www.kariyeregitimseti.com/visual_studio_2010_csharp_ile_aspnet4_egitim_seti_detay.html

şu ürünü buldum daha farklı kişilerin anlatımlarınada rastladım ama en çok bu ilgimi çekti bir kaç kişiden de tavsiye alınca buna karar verdim.

bugün tbt'de neler oluyo diye bakarken bunu gordum ve heycan bastı acayip oldum yardımları görünce yüzüm güldü işte benim adresim burası illaki yol gösteren olur diye bi sorıyım dedim yani istedigim Bana tek basıma ögrenmemde zorluk çekmicegim bir egitim cd'si seti vs ne olursa olsn öneriniz varmıdır.

Yanlış yerden mi başlıyorum Yanlış kulvardamıyım  Kendimce yaptıgım siteler var Xara web desinger gibi Serif web site x5 gibi programlarla yaptıgım siteler var ama geliştirmek istiyorum ve bu konularda meraklıyımdır pes etmem yani ögrendim bitti diyip ögrendigimle kalmam farklı dallarına yada dillere yönelirim.Maksat daha fazla çeşitlilik ve ürün bilmek hepsinin illaki yararı olucaktır.

Oyun forumlarda gezmek müzik fotoraglarla ugraşmak programları test etmek falan filan gibi işlerden artık bıktım sıkıntı vermeye başladılar aksine. O yuzden yol gösterin Duacınız olıyım :D 

Fazka Gözünüzü yorduysam affola Yardım bekliyorum teşekkürler. 

hocam basit websitesi yapan programlarla vaktini harcama.. ne istediğine bi karar ver ona göre yol çiz.. başla öğrenmeye uygulaya uygulaya.. sadece web sitesi mi yapmak istiyosun? html den gir css fln derken html5 + css3 bunlara yoğunlaş.. zevklide olur :) web programlama mı istiyosuni web uygulama geliştirmek için?   her ne kadar ucu açık olsa da .net seçebilirsin bunun için.. javacımı olsam microsoft çu mu olsam bunun içine düşersen zaten sçarsın :) :)  programlama istiyorum dersen ne için olduğuna karar ver gir birine.. temelim ii kötü var diyosan obejct oriented bişiler öğren.. c++ la da çok işin olmayacağını varsayarak c# yada java ya girebilirsin.. ama şurda ufak bi çizgi var, c# öğren derken visual studio nun nimetlerini kullanarak öğren manasında dmeiyorum.. class mantığıyla polimorfizimiyle kalıtımıyla hedesiyle hödösüyle komple bi object oriented dil öğren..  bi yerden bi girersen yoluna gide gide de karar verebilirsin zaten..  biraz karışık oldu sanırım ama işteyima cele yazıyom kusura bakmıcan artık :)

üstan degerli yorumun için çok teşekkür ederim. 

Hali hazırda bi temelim bir bilgim yok yani 0 dan giricem bu işe basit masit yapıyorum 3 tane site yaptım suana kadar yayında olan ve her birine harcadıgım emek ile okadar mutluluk duyuyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum ki anlatamam.

İşim temeline gelince kendime sordugun soruyu sordum 1 hafta dır zaten araştırıyordum Neyi ne için ögrenicem ben ne yapıcam ne ögrenirsem ne olucak ikilemlere düştüm ve çıldırmak üzereydim ki kararımı verene kadar.php cimi asp.net cimi C# mı C++ mı bilmemnemi ötüm dötüm tartışmaların hepsini okudum ama herkes bildigi tarafı tutuyo saf ve yön vericek kimseyi bulamayınca yapmak istedigim şeye karar verdim.

Web programlamaya kararımı verdım ASP.NET ögrenmeye ardından ise onunla ilgili dallara yönelicem ve imkanlarımın el verdigince adım atıcam hayırlısı olsn diyerekten bi kitap egitim seti vs döküman alarak ögrenmeye başlıcam inşallah hayırlı olur Hakkımızda hayırlısı 

Çok teşekkür ederm düşüncelerin için üstad Senin bana önerebilicegin bir döküman varmı(kitap,pdf,egitimseti vs) para ile satılanlar da olabilir.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam ben önerdim diye seçme aman asp.net i..     içinden geldiyse bişey diyemem tabi :)   zaten .net - java kapışmasını her forumda sayfalarca bulursunda sana bi yararı olmaz.. ben .net çiyim, o yüzden sana .net önerdim, bu demek değildir ki java kötüdür.. Aksine java ya geçesim var, işe girdiğim haftada 1-2 girişimimn oldu hatta ama hala .net çiyim.. .net i önerip javaya "yoh" dememin sebebide hiç java kullanmamış olmamdır :) yani bi nevi kedi uzanamadığı ciğere hesabı :) :)

masaüstü niye düşünmüyosun mesela? c# tan gir, masaüstü uygulamalar geliştir, bi süre sonra "heh c# tamamdır" dediğin zaman asp.net e geç web uygulamaları için. zaten c# tamam olduktan sonra asp.net te bişey yok seni kasacak.. valla azimli gördüm seni n ediim sendeki azim bende de olsa keşke de oturup kasaydım :) herşeyden biraz bilgim var ama en temizi bişeyi tam bilmek :) sen bi başla bakalım napıcan nası gidecek ne kadar zamanda halledicen vs, belki senin durumunu görüp bende gaza gelirim jsp ye felan geçerim :D

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    biz de yararlandık bu sayede teşekkür herkese
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

VB 6.0 ile 2005 sonrasında bazı önemli farklar var diye biliyorum  illa VB  diyorsan 2005- 2008 sürümlerden bşalsan daha iyi olur diye düşünüyorum.. 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

hocam ben önerdim diye seçme aman asp.net i..     içinden geldiyse bişey diyemem tabi :)   zaten .net - java kapışmasını her forumda sayfalarca bulursunda sana bi yararı olmaz.. ben .net çiyim, o yüzden sana .net önerdim, bu demek değildir ki java kötüdür.. Aksine java ya geçesim var, işe girdiğim haftada 1-2 girişimimn oldu hatta ama hala .net çiyim.. .net i önerip javaya "yoh" dememin sebebide hiç java kullanmamış olmamdır :) yani bi nevi kedi uzanamadığı ciğere hesabı :) :)

masaüstü niye düşünmüyosun mesela? c# tan gir, masaüstü uygulamalar geliştir, bi süre sonra "heh c# tamamdır" dediğin zaman asp.net e geç web uygulamaları için. zaten c# tamam olduktan sonra asp.net te bişey yok seni kasacak.. valla azimli gördüm seni n ediim sendeki azim bende de olsa keşke de oturup kasaydım :) herşeyden biraz bilgim var ama en temizi bişeyi tam bilmek :) sen bi başla bakalım napıcan nası gidecek ne kadar zamanda halledicen vs, belki senin durumunu görüp bende gaza gelirim jsp ye felan geçerim :D

üstad sen önermeden önce kafaya koydum asp.net ogreniyim ama neden? ben bununla ne yaparım diye araştırıyordum snra php ler javalar kemler kümleri görünce ikilemlere kapıldım. Sonra senin yorumu okudum dedim beynimi okumuş :D Atalım bi adım bakalım neler olucak 2012yi egitime yatırıcam kendim için :)

Pm attım cevaplarsan sevinirim tekrar sagolasın :)

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
Toplam Hit: 4812 Toplam Mesaj: 37