folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sadece Paylaşmak İstedim..

Sadece Paylaşmak İstedim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    lan nası parası olmayanın olana attığı bok benim param yokmu... alla şükür netten paranın amına koyuruzo gerek legal gerek illegal ama hiçbi zaman yok amına koim neymiş ahmet aldı mehmet aldı bende alacam paçotti bundan önce bufalo wardı nedir lan bu ne a.k o giyiyo sen giymeyince noluyo a.k bu sadece küçük bi örnek... bütün tikkylerin a.k
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicero
    cicero's avatar
    Erkek
    4got10 bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar yıllardır bu tikky kelimesini biliyorum ama bir allahın kulu da tikkykelimesi nerden geliyo diye açıklamadı.şimdi nerden geliyo bu tikky kelimesisadrece merak...
    -----------------------------

tikky : yesil mont + bagciklari baglanmamis bot / androit cep telefonlari + mekan : bagdat caddesi
    (superonline cadde kanali cikis noktalaridir, simdi acik mi kapali mi bilmiyorum server..)

simdi gelelim mevzuya; tikky kelimesi, bu arkadaslari belli bi sinif adiyla adlandirmak isteyen bi kitlenin kicindan uydurdugu bi isim, kokenini eski yunan ve latin kulturunde aramak bos yani.. s.ktiret

i want it all
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    tikky nin anlamı rotring-tikky den geliyo.hani pahalı bi kalem ya ondan.

bunlar aslında akmerkez"de ortaya çıkan bir grup.ismi kendileri taktılar.belli bir gelir düzeyinin altındakileri gruba almıyorlardı.önce sadece kızlar ve toplar giriyordu ama sonra büyüdüler.akmerkeze sığmaz oldular.açıldılar.önüne geçilmezse yurdumun heryerini kaplar bunlar.şimdi caddede,istiklalde falan takılıyorlar orospu çocukları.

bulduğum yerde dövüyorum ıpnaları.siz de öyle yapın.yoksa bi tek müritler kalacak tikky olmayan.onları da yavaş yavaş kaybediyoruz zaten...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OwerDosE
    OwerDosE's avatar
    Erkek
    Tikkylerin sevmiorum...
    Hele parası olmayanları aşşalamaları yok mu.. Onnara bi başka gözle bakmaları yok mu...

-Senin baban nerde? Yoksa sen piç misin? -Nıhayır! Nıhayır! Babam var benim!! -Hani nerde o zaman? Piçsin işte! PİİÇ PİİÇ!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    ya bu tkkyler türk irkinin disindami öyle ise bende amina koyim onlarin nerde gördün bir tikky sok siki serefsiz köpekler irkimi siniflara bölüp allahin onlara bahs ettigi gücle insanlari hor gören pijler.

varsa kaderde düzülmek neye yarar üzülmek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Satyric
    Satyric's avatar
    Erkek
    Benim parası olupta adam gibi yaşayan arkadaşım çok olduu gibi, parası olmayıpta tikky gibi yaşayan çok bildiim var, izmirde de bu normal olsa gerek, kes kes bitmez bunnar, en iisi deerlendirmek

x11e katılıyorum, bende bi arkadaştan duydum bu proceyi. teker teker toplayıp sabun yaparak yine kendilerine en kaliteli sabun die satmak en iisi

fight club ilk izlediimden beri divamdır, bunnara kendi kıçlarından yapılmış sabun satmak gelmiş geçmiş en güzel fikirlerden biri

popstar, kimin kıçında ne marka don var, kim nerelerde takılıyor tartışmaları çağım gençliğinin beynini köreltmeye devam etceğine yeni bi hitlerin bu işe el atması hoş olurdu bence.

tikky olupta bana cevap vermek isteyenlere diyceim hiç kasmadan kendilerine zaman harcamıyacaımdır.

hade eyvallah...

Bin bilsende bir bilene sor.
Toplam Hit: 5262 Toplam Mesaj: 27