folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Sağlam Seocuların Tavsiyelerini Almak İstiyorum(İngilizce Site)

Sağlam Seocuların Tavsiyelerini Almak İstiyorum(İngilizce Site)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar daha  önceden blog işlerine  çok girdim güzel gelirli sitelerde yaptım zamanında ilgilendiğin sürece sürekli gelir sağlaması açısından çok güzel. Heleki google'ın dilinden biraz çakıyorsan. Ama bu sefer çok farklı bir sektöre daldım rekabetin bol olduğu "Anahtar kelime seçiminde bile zorlandığım bir sektöre :)" "Gezelim görelim web versiyon travel siteside diyolar" ingilizce makale yazabilir misin dediğimde günde 10 tane  makale yine  çıkarrım diyen bi arkadaşıı görünce tamam dedim. Ama şu an  tavsiyelerinize ihtiyacım var ingilizce  siteler için neler yapabiliriz. ?

** Benim konularında  çoğu gizli ama mod kızmasın kusurada bakmasın görmesini istemediğim insanlar var 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yok artık bayram tatilinde misniz anlamadımki. 

sercan abi barı sen konuya gel :D 

@sRcN

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

İngilizce site için deneyimim yok ama bilgin olması açısından word press kullanıosundur muhtemelen güncel ping servislerini kaydet. H etiketlerini hirerarşik şekilde kullan. Title da 3 seferden fazla tekrar yapma description içeriğin ilk 50 kelimesi olacaktır anahtar kelimeyi 2-3 sefer tekrar ettir.İçerik de kelime vurgulamayı muhakak kullan bold altı cizgi veya eğik olsun. Kullanacagın resimleri title ile aynı yap. İçerik ekledikten sonra https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?hl=tr&pli=1 içeriği kesinlikle ekle dakikalar içinde index alırsın çok işine yarar. Site içi sayfalar arasında link yapısı oluştur benzer konular diye. Sitede kalma süresine kesinlikle dikkat et ve google analytics i kullan son çıkış sayfaların sana  neyi yanlış yaptığını gösterecektir. Günde özgün 5-10 arası makale girersen ve bu sölediklerime dikkat edersen %35 lik kısmı başarmış olursun kalan %65 site dışı seodur. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Firma lokasyonu ne sektör ne sitenin türü ne  biraz detay verirsen yardımcı olan daha çok olacaktır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    janni bunu yazdı

Firma lokasyonu ne sektör ne sitenin türü ne  biraz detay verirsen yardımcı olan daha çok olacaktır.

Travel diye belirttim hocam konuda. Gezelim görelimin ingilizcesi dedim.

Toplam Hit: 850 Toplam Mesaj: 5
seo travel site