folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sahibinden.Com Alısveris Yapan Varmı

Sahibinden.Com Alısveris Yapan Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halil1487
    halil1487's avatar
    Erkek
    s.a www.sahibinden.com dan daha önce ürün alan veya satan varmı arkadaslar  ben bi telefon ilanı vermstm bgün bitane müsteri cıktı get hesabıyla para yatrdıgını söyledi mail flan geldi işte bana ne derece güvenilir  varmı bu işi bilen beni bi aydınlatsın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    yaptım ben.orda alışveriş daha karl %7 komisyon alıyolar.gittigidiyorda %12 alıyorlar.velhasıl bi yamukları yok gayet iyi.yanlız banka hesabın olması lazım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halil1487
    halil1487's avatar
    Erkek
    1100 ytl nin yüzde 7 si 7milyon 7 yüzbin  mi ne yapio :S ?   bide bu  önce onların havuz hesabına gidio para kullanıcıya ulaşınca telefon onay verioms ya kullanıcıya telefon ulaşır kullanıcı alır onay vermesse ben ne yapacam yada alıp begenmes daha fazla zarar verip yollarsa ne yapacam :S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halil1487
    halil1487's avatar
    Erkek
    arkadaslar su sorulara bi cevap verseniz cok iyi olcak ya yoksa benm ıcımde bı kurt var valla yatamam böle meraktan nolcak flan die :S
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

halil1487 bunu yazdı:
    -----------------------------
    1100 ytl nin yüzde 7 si 7milyon 7 yüzbin  mi ne yapio :S ?   bide bu  önce onların havuz hesabına gidio para kullanıcıya ulaşınca telefon onay verioms ya kullanıcıya telefon ulaşır kullanıcı alır onay vermesse ben ne yapacam yada alıp begenmes daha fazla zarar verip yollarsa ne yapacam :S

(1100/100)*7=77 ytl

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

jayde bunu yazdı:
    yaptım ben.orda alışveriş daha karl %7 komisyon alıyolar.gittigidiyorda %12 alıyorlar.velhasıl bi yamukları yok gayet iyi.yanlız banka hesabın olması lazım

gittigidiyorda yuzde 10 diimiydi :|

arttırdılarmı yoksa 

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    halil1487 bunu yazdı:
    3-4 gün içinde vermeleri lazım diyebiliyorum kaldı ki sahibinden bu işin ucunu bırakmaz paran havada kalmaz yoksa internetten alışveriş diye bişey olmazdı

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    elektronik eşyalarda belli bir ücretten sonra %12 alıyor şerefsizler.geçen mal sattım ordan biliyorum
Toplam Hit: 1346 Toplam Mesaj: 8