folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden.Com Dan Telefon Almak ?

Sahibinden.Com Dan Telefon Almak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    essan bunu yazdı

cuma günü başımdan geçen olayı anlatayım. internette iphone 5s 16 gb uzay grisi telefon vardı. eleman sahibinden.comda bir kaç fotosunu koymuş açıklamasınada kenarında çok az bir darbe var dedi göze fazla batmıyor dedi ve paraya ihtiyacı varmış. telefon yaklaşık 25 gün falan kullanılmış ve garantili. neyse elemanla irtibata geçtim telefonu 1600 + adıma fatura kestireceğini söyledi kabul ettim akşam bindim arabaya hemen eskişehire ulaştım ve buluştuk telefonu inceledim sahibinden.comda 1 tane darbe bulunmasına rağmen 2 yerinde daha darbe varmış meğerse diğer taraflarını neden siteye koymadın dedim oralar göze batmıyor abi falan lafı geveledi bende bu telefona 1600 tl vermem dedim 1450 tl fiyat veririm işine yararsa dedim ödeme peşin dedim. yok olmaz abi ben o fiyata vermem satmam koyarım kenara falan dedi kardeşim senin paraya ihtiyacın yok mu altın bozdurur gibi telefonu taa kütahyadan buraya almaya geldim 50 tl yakıt harcadım dedim ama sen yamık yaptın dedim 2 yerinde darbe olmasına rağmen bunun resmini koymadın dedim sende koymadığını kabul ettin dedim o yüzden 10 dakika süren var ya 1450 tl ye bu telefonu verirsin yada keyfin bilir dedim rest çektim elemanda kabul etti telefonu 1450 tl.ye aldım. paraya ihtiyacı olmasa zaten almayacaktım telefonu böyle yamık yapanlarda var maalesef..

böylelerini oracıkta sikecen

+1.    😊

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 2599 Toplam Mesaj: 22