folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden.Com Dolandırıcı Ve Sahtekarlara Göz Yumuyor Ve Destek Çıkıyor

Sahibinden.Com Dolandırıcı Ve Sahtekarlara Göz Yumuyor Ve Destek Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

ölücülerin mekani sahibinden.com

1000 liralik ilan koyarsin

hocam 300 olurmu diye 100 tane mesaj alirsin

olur aq

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sahibinden.com un potansiyeli fazla

ben sanal pazarda 2 liraya satamadığım malların bazılarını sahibindende 10 liraya sattım :) satmayada devam ediyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

kardeş dediğine kısmen katılıyorum ben biraz da şansa bakıyor tabi 

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bu sahibindene sağlam bir giydiricem zaten aklıma

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ölücü adamla bugün kargolarım yarın kargolarım diye alay edebilirsin, hiç de bir şey olmaz. Şu fiyata olurmu diyen adama mesaj yazmıyorum, telefon ederse yüzüne kapatıyorum, sorun olmuyor. Ürün dursun alıcısını elbette bulur, sakin olmakta fayda var.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Telefon almayı düşünüyordum vazgeçtim. GG'deki gibi onay yok mu Sahibinden'de ?

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmece
    bilmece's avatar
    Erkek

aman ha benim gibi aptallık edipte telefon no ya filan para yollamayın dolandırıcıların %90 ı bu yolu kullanıyo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bilmece bunu yazdı:
    -----------------------------

aman ha benim gibi aptallık edipte telefon no ya filan para yollamayın dolandırıcıların %90 ı bu yolu kullanıyo

-----------------------------

Geçen bi telefon gördüm duvar telefonu 2. el 10 lira alam dedim adamı aradım kapıda ödeme felan dedi yok hocam ben sana 10 tl yükleyim dedim ok dedi

akşam yükledim sonra bugün aradı kargoya vermiş ;)

normalde yapmamda 10 lira dedim giden 10 lira olsun :) ondada sorun çıkmadı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

sahibinden den çok alışveriş yaptım hiç bi sorun yaşamadım. öyle alengirli ilanlara girip ilgileniyorsanız birşey diyemem.

bireysel kişilerle alışveriş yapın, elden alışveriş yapın. şirketlerin coğu kimliksizdir..

yalnız son zamanlarda çoluk çocuk doldu, 200 liralık ilana 70 lira teklif etmeler fln. krolar arayıp duruyor.

Toplam Hit: 5624 Toplam Mesaj: 30