folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Şahit Olmadan Pedofiliyi Şikayet Etmek

Şahit Olmadan Pedofiliyi Şikayet Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhaba

başlığa ne yazıcam bilemedim biraz saçma oldu.modlar isterse düzeltebilir

olay şöyle: kız arkadaşımın oturduğu yerde (kocaeli/gölcük) bitane herif var, mahalledeki küçük çocukları taciz ediyomuş. "cebimde anahtar var versene" diyip elini sokturmalar, ağaca çıkarma bahanesiyle orasını burasını ellemeler vs vs. mahalledeki her kadın biliyo ama erkeklere bişey demiyomuşlar, üstünü kapatıyomuşlar falan. bundan 5/6 sene önce birileri gidip adamın annesiyle konuşmuş, tamam bi daha yapmıcak falan denmiş ama aynı devam. 

kız arkadaşım yeni öğrendi, şikayet etmeyi düşünüyo fakat mahalledeki tüm kadınlar (benim hatunun annesi dahil) şikayet etmemesini söylüyo, "ya öğrenilirse biri öldürür katil olur, ya ne gerek var ortalık karışmasın, aman huzurumuz bozulmasın" kafasındalar. haliyle herkes bu kafadayken şikayet edersek polis geldiğinde ortalıkta hiç şahit olmayacak.

ne yapmamızı önerirsiniz ? aklıma müge anlıya yazmak geldi. bir de odtü den bir hocaya yazdık, (hatun orda okuyo) o da sosyal hizmetlerden birileriyle konuşucam dedi.

bu işler nasıl işler, bi fikriniz var mıdır? 

"adresini ver döveyim" vs vs gibi şeylere hiç gerek yok, bu adamı pedofili suçuyla içeri sokarsak zaten anasını sikiyolar içerde

edit: bu kadınların bulduğu çözüm sürekli sokağı kollayıp adam sokağa çıkınca falan çocukları eve çağırmak :D nası korkmuyolar anlamıyorum ya, yarın bi gün orda bi çocuk kaybolsa nasıl vericekler hesabını

yolbulucu tarafından 16/Haz/18 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hocam bu konuyu @taruz a sorarsan daha net yönlendirir seni.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

çekin resmini fotosunu verin nete. adaleti sağlayacak çıkar umarım.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek

Gizli tanık olarak ismin dosyaya girer. Ailenin dediğinin bir önemi yok. Çocugun beyanı önemli. Zaten cocuk ilk ifadesi ne ise odur,diyelim ki aile cocugu vaz gecirdi yine değişmez dava devam eder. Şuanda tüm kurumlar bu konuda seminer alıyor. Emniyet bu konuda çok hassas. 

Not. Diyelim ki 20 yıl önce istismara ugradin, bugün olay ortaya çıksa ,istismarcı cezadan kurtulamıyor.

Şükürler olsun ki bu konuda emniyet ve tüm birimler çok hassas. Tek eksik böylelerine idam.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Rizede de bu şekilde bir tane var.

mahallede özellikle kapalı kadınların peşine  takılıp aletini açarak gezdiğini söylediler. Tabi ben görmeden inanmam dedim, cesaret edemez buralarda şeklinde yorumladım. Sonra bana şikayet eden bi kadının olayın tam yerini öğrenip bina kamerasından yüzünü tespit ettim

Aradan aylar geçti tesadüfen çocuk parkının yakınlarında Çocukları izleyip yanaştığını ben kendi gözlerimle gördüm ve güvenlik kamerasındaki kişiyle birebir eşleştirdim kıyafetler bile aynıydı.

aradan haftalar geçti ben bunu rizede sokakta gördüm ve uzaktan fotoğrafını çektim. Rizenin önemli habercileriyle görüştüm ama hiçbirinin götü yemedi ifşa etmeye . Polise defalarca gittim delil yok kanıt yok bişey yapamayız filan dediler

ben kendim nette ifşa edeyim dedim ama kendi gördüklerim delil teşkil etmeyeceği için durduk yere başıma iş açmayayım düşüncesiyle bişey yapmadım

konuyu görünce aklıma geldi. Bikaç tane fotoğrafı var kendim çektim. Başka hiçbi bilgisi yok elimde

bununla ilgili ne yapabilirim

not: rizede değilim şu an

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Bir kısım delil olsa güzel olurdu ama mağdurlardan bazılarının ismini içeren bir yazı hazırlayıp, fiilen aynı mahallede oturduklarından sebep canlarına kasteder diye korkularından başvuramadıklarını belirterek Bimer e dilekçe olarak gönderirsen, Bakanlık üzerinden geçip ilgili kolluğa iletilir ve soruşturma başlatılabilir. Çocukları çağırıp mülakat yaparlarsa ve gerçekten böyle bir şey var, geri kalanı da cesaret alıp olayı patlatabilirler.

Mahalle sakini olarak ihbarda bulunabilirsin. Ama 3 maymunu oynarsa mağdurlar, senin başın ağrır. 

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    tosun bunu yazdı

mahallede özellikle kapalı kadınların peşine  takılıp aletini açarak gezdiğini söylediler. Tabi ben görmeden inanmam dedim, cesaret edemez buralarda şeklinde yorumladım. Sonra bana şikayet eden bi kadının olayın tam yerini öğrenip bina kamerasından yüzünü tespit ettim

Aradan aylar geçti tesadüfen çocuk parkının yakınlarında Çocukları izleyip yanaştığını ben kendi gözlerimle gördüm ve güvenlik kamerasındaki kişiyle birebir eşleştirdim kıyafetler bile aynıydı.

aradan haftalar geçti ben bunu rizede sokakta gördüm ve uzaktan fotoğrafını çektim. Rizenin önemli habercileriyle görüştüm ama hiçbirinin götü yemedi ifşa etmeye . Polise defalarca gittim delil yok kanıt yok bişey yapamayız filan dediler

ben kendim nette ifşa edeyim dedim ama kendi gördüklerim delil teşkil etmeyeceği için durduk yere başıma iş açmayayım düşüncesiyle bişey yapmadım

konuyu görünce aklıma geldi. Bikaç tane fotoğrafı var kendim çektim. Başka hiçbi bilgisi yok elimde

ben de rizeliyim de, rizede direkt vururlar ya. ne bileyim, bizim köyde olsa böyle bişey babannem falan duysa gelip kimseye söylemeden kendisi vurur. çok çok daha basit şeyler için insanlar her gün birbirini vuruyo zaten. 

@OkudukdaNeOldu  anladim hocam, bayramdan sonra bide gidip yakındaki bir adliyeye random bir kalem müdürüyle konuşmayı deniycem, bu tarz bir şeyde tecrübeleri vardır en azından

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

işte böyle böyle aman o duymasın aman buna laf gitmesin diye diye toplum kendi kendin bitiriyor. yok abicim vururlar mururlar vursunlar sikini koparsınlar

yarın bugün bizim bi çocuk için içimiz kanayacağına bu orospu çocuğunu cezasını çeksin

böyle toplumunda ayrıca amına koyayım

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

ben de rizeliyim de, rizede direkt vururlar ya. ne bileyim, bizim köyde olsa böyle bişey babannem falan duysa gelip kimseye söylemeden kendisi vurur. çok çok daha basit şeyler için insanlar her gün birbirini vuruyo zaten. 

@OkudukdaNeOldu  anladim hocam, bayramdan sonra bide gidip yakındaki bir adliyeye random bir kalem müdürüyle konuşmayı deniycem, bu tarz bir şeyde tecrübeleri vardır en azından

kalem müdürü ne bilsin hocam, senin işini ya ilgilenecek bir savcı halleder ya da polis. müdürler bilmez o işleri. Savcı ile görüş ama o da delilin yoksa bir şey yapamaz. 

Bimer'e yazmak en akıllıca olurdu. Ya da alıcan eline kamera bu adamı gizli gizli çekeceksin ama yakalanma sen suçlu çıkarsın.

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@tosun un olayda, mahalle karakolunada olay ulaşmamış mı?

acaip Anormal geldi olay. @@,)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1396 Toplam Mesaj: 10
pedofili