Sahte Alfakher Nasıl Anlaşılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Tcerübelerime konuşarak söylüyorum şuanki zaman için 1kg'lık orjinal alfakher anason'un fiyatı 340tl'den aşağı ise orjinal değildir.

Peki 350tl'ye satıyorlar hem i de kutulu sahte nasıl olacak? Bal gibi oluyor kardeşim adam aynı tütünün kutusuzunu 270-280tl'ye satıyor kutuya 70tl bayıldığınla kalıyorsun. Başıma geldi oradan biliyorum. Neyse uzatmadan fiyat konusundan sonra yüklediğim resimler üzerinden giderek orjinali nasıl ayırtedebileceğinizi söyleyeyim :

Üstteki paket orjinal, alttaki 350tl'ye aldığım tadı güzel ama ciğer yakmayan, boş boş çektiren çakma paket. Gördüğünüz gibi orjinali yazıları daha ince ve çakmanınki daha kalın şekilde yazılmış.

Burda da herhangi bir ışık farkı olmaksızın çekilmiş görselleri var fotoda az belli olsa da gerçek ürünün pakedi daha bordoya çalan koyu bir kırmızı oluyor arkadaşlar. Eee aynısını yapamıyorlar mı ? uğraşsalar yaparlar fakat adamların o kadar renk tonunu ambalajcıya özenle seçtirmekle uğraştıklarını sanmam çünkü şimdiye kadar aldığım tüm sahte alfakher anasonlarda bu açık kırmızı paket ve yazıların daha kalın olması olayını yaşadım çok sahte anason aldık maalesef tecrübelerimi paylaşayım dedim başkaları da kazıklanmasın.

kontra bisiklet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

tütün bu herhalde. para eden bişiyse işine yarayacaksa sordurayım bizim körfez ofisine getirteyim sana ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hoca renk konusuna fazla takılma

Şöyle ki bu işin içinde biri olarak söylüyorum (matbaa) belli bi basımdan sonra boyayı sulandırdığın zaman veya bastığın kalıbın ipek kalınlığı olsun ipeğin modeli olsun boyanın renginde açma koyulaşma gibi işlemler olabilir.

Anca pantone falan kullanırsan aynı rengi yakalarsın 😁

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

tütün bu herhalde. para eden bişiyse işine yarayacaksa sordurayım bizim körfez ofisine getirteyim sana ?

Orjinal alfakher anasona rağbet yaklaşık son 4 yıldır bitmeyen bir şey hocam fiyatta anlaşabilirsek,ürün orjinalse sürümden çok şükür dedirtecek miktarlar kazanabilirim. Kar marjı fazla olmuyor zaten abd,rusya yapımı dışı olan tütünlerde.

@Schwarz hocam bilgili olduğun bir konuya değinmişsin sayen de biz de öğrendik ama nedense şimdie kadar 8paket çakma alfakher ürün aldım hepsinde de bu rnek tonu ve yazı kalınlığı olayı vardı ve hiç biri aynı yerden ve yakın zamanlarda alınmamıştı ama olabilir bu da bir ayrım olmayabilir tecrübemizi paylaşalım dedik.

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Orjinal alfakher anasona rağbet yaklaşık son 4 yıldır bitmeyen bir şey hocam fiyatta anlaşabilirsek,ürün orjinalse sürümden çok şükür dedirtecek miktarlar kazanabilirim. Kar marjı fazla olmuyor zaten abd,rusya yapımı dışı olan tütünlerde.

@Schwarz hocam bilgili olduğun bir konuya değinmişsin sayen de biz de öğrendik ama nedense şimdie kadar 8paket çakma alfakher ürün aldım hepsinde de bu rnek tonu ve yazı kalınlığı olayı vardı ve hiç biri aynı yerden ve yakın zamanlarda alınmamıştı ama olabilir bu da bir ayrım olmayabilir tecrübemizi paylaşalım dedik.

Bakalım TAPDK onayı lazımmış gelmesi için. Şirket zaten buralara getirdiyse çözmüştür evrağını. Gönderebiliyorlarsa alırız hocam. Maksat mürit kazansın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Eywallah hocam walla şu işi halledersen ellerinden öperim :D

kontra bisiklet
Toplam Hit: 1532 Toplam Mesaj: 6
nargile alfakher sahte tütün orjinal fark