folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Sahte Konumu Engelleyen Uygulamaya Giriş Yapmak

Sahte Konumu Engelleyen Uygulamaya Giriş Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

Dostlar merhaba 

Kurumsal bir firmanın uygulamasını kullanıyoruz tanımlı kullanıcı adı ve şifre ile. uygulamada müşteri evindeyken işimizi bitirip bazı işlemler yapmamız isteniyor daha önce fake GPS ile devam ediyorrum ama gelen güncelleme ile kaldi lar ve sanıyorum ki geliştirici seçeneklerinden sahte konum uygulaması girip herhangi bir sahte konum uygulaması seçtiğimde kullandığım uygulama

GPS yaniltici uygulama tespit edildi diyor. Bunu aşmanın çaresi varmıdır fikir verebilir misiniz. Teşekkürler

siyah beyaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

İstediğin şeyi yazılım karıştırmadan hardware ortamında da yapman mümkün, GPS Spoofing SDR olarak google araması yaparsan gerekli cihaz ve yazılımları bulup yapabilirsin, kolay gelsin.

Allura tarafından 15/Oca/20 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

Hocam teknik olarak nasıl bir şey bu bahsettiğiniz pek Türkçe içerik bulamadım bununla alakalı🙂

siyah beyaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Şu uygulamayı denedin mi üstad?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.gavrikov.mocklocations

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

Takip. Turkcell'in BIP uygulamasında Sürpriz Noktalar servisi var Turkcell noktaların yanına gelince hediye internet veriyor ben de çok akıllıyım ya Fake GPS app kurup toplayacaktım ki adamların uygulaması bunu tespit etti 2-3 ay ban yedim. Buradaki çözüm bana da lazım olacak gibi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

Denedim hocam malesef yine aynı hatayı veriyor

siyah beyaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ben olsam emulator kurar windows un konum servislerini değiştirir sonra emülatörde denerdim belki yer

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkeles84 bunu yazdı

Takip. Turkcell'in BIP uygulamasında Sürpriz Noktalar servisi var Turkcell noktaların yanına gelince hediye internet veriyor ben de çok akıllıyım ya Fake GPS app kurup toplayacaktım ki adamların uygulaması bunu tespit etti 2-3 ay ban yedim. Buradaki çözüm bana da lazım olacak gibi.

O yöntemle ben aylık 20-30 GB internet yapıyordum. Sonradan bazı mallar YouTube'a video olarak yükledi çoluk çocuğun eline düştü Turkcell yönetiminin haberi oldu ban cezası getirdiler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1879 Toplam Mesaj: 8
gps fakegps