Sahte Ürün Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Resmen içimde ki heyecanı öldürdü şerefsiz. O kadar heyecanla merakla bekledim, bir inceledim ürün sahte. 

Ne almistin ?

Hocam benim çocukluktan kalma koleksiyon kart takıntım var. O kartlardan almıştım :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Resmen içimde ki heyecanı öldürdü şerefsiz. O kadar heyecanla merakla bekledim, bir inceledim ürün sahte. 

Ne almistin ?

Hocam benim çocukluktan kalma koleksiyon kart takıntım var. O kartlardan almıştım :)

Koleksiyon kartı sahte olsa ne olacak hocam :D Neyse kimsenin hayatına kimse karışamaz .dd

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    newtonunkafasi bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Ne almistin ?

Koleksiyon kartı sahte olsa ne olacak hocam :D Neyse kimsenin hayatına kimse karışamaz .dd

Hocam kartların değeri bir kaç yüz dolar a kadar çıkınca oluyor işte. :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Hocalar eleman şunu yazdı ne yapmam gerekli ? ;

The card is not a fake. You are more than welcome to return the card.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Ne almistin ?

adamın üye resmine baksana sen :)

bende telefon felan sandım

neyse dağılın beyler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Hocalar eleman şunu yazdı ne yapmam gerekli ? ;

The card is not a fake. You are more than welcome to return the card.

Kart sahte değil. İade etmek istiyorsan edebilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Ne almistin ?

adamın üye resmine baksana sen :)

bende telefon felan sandım

neyse dağılın beyler

Hocam ürünün içeriğine neden takıldınız bu kadar ? Hak haktır sonuçta para ödüyoruz. İster kart, ister kitapi ister telefon olur. Ne fark edecek ?

Toplam Hit: 2230 Toplam Mesaj: 18
ebay sahte ürün