folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sakarya Okuyanlar Ve Yurt Önerisi Olanlar

Sakarya Okuyanlar Ve Yurt Önerisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Eqmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar Şahin Öğrenci Yurdu Hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim ? Orayı düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim. İnterneti, yemekleri, ortamı, hizmeti, ulaşımı vs. nasıldır ?

ulaşım tek araçla, hem çarşıya hem okula. hizmeti ve yemekleri hakkında açıkçası bilgim yok. internet kalitesi ise bi yurttan internet kalitesi beklemiyeceksin. ama sitesinde gördüğüm güzel birşey var, oda her odada ayrı wc banyo var diyor. eğer doğruysa, 2-3 kişilik oda çok ideal dir. hadi hayırlı olsun.

@gökmen, buluşmayı ikinci hafta ayarla hafız.

edit: ben adaçarktayım mürid aradım taradım en iyisi güzeli bu kampüssaraydan sonra

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

@eqmn

Başkan nerdesin sen ada çark'a gidip bi bakalım istiyosan.

İstanbuldayım ben şu anda. Bizim akrabalar Sakarya'dalar benim için araştırıp, görüşmüşler falan sonra da bana haber verdiler yurdun adı Şahin böyle böyle diye. Zaten hallettik o işi odayı falan ayarlatmışlar. Artık iş "Orayı düşünüyorum" dan çıktı yani. :) Yine de gidip yerleşmeden önce yurt hakkında bilgisi olanlardan, orada kalanlar vs. bilgi verirlerse iyi olur.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

Eqmn bunu yazdı:

Arkadaşlar Şahin Öğrenci Yurdu Hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim ? Orayı düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim. İnterneti, yemekleri, ortamı, hizmeti, ulaşımı vs. nasıldır ?

ulaşım tek araçla, hem çarşıya hem okula. hizmeti ve yemekleri hakkında açıkçası bilgim yok. internet kalitesi ise bi yurttan internet kalitesi beklemiyeceksin. ama sitesinde gördüğüm güzel birşey var, oda her odada ayrı wc banyo var diyor. eğer doğruysa, 2-3 kişilik oda çok ideal dir. hadi hayırlı olsun.

@gökmen, buluşmayı ikinci hafta ayarla hafız.

edit: ben adaçarktayım mürid aradım taradım en iyisi güzeli bu kampüssaraydan sonra

Eyvallah hocam. Aslında benim aklımda hiç özel yurt yoktu en azından şu anlık. Devlette 213. yedek oluduğum için onu beklemeyi düşünüyordum o arada sakaryada akrabalarım var orada kalırım diye düşünmüştüm. Bu iş piyangodan çıktı biraz. Ordakilerde sağolsunlar Burayı ayarlamışlar dediğin gibi hayırlısı artık. 

Ayrıca buluşma için buradan devam edebiliriz o konuda da takipteyim.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Buluşma 2. hafta olucak organizasyonu ben yaparım , haftaya yeni konu açarım en çok katılım bu buluşmada olcak

garanti veriyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Buluşma 2. hafta olucak organizasyonu ben yaparım , haftaya yeni konu açarım en çok katılım bu buluşmada olcak

hadi bakalım geçen sefer benim için tatsız oldu biliyorsun :) bu sefer sorun çıkmaz inş

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

hadi bakalım geçen sefer benim için tatsız oldu biliyorsun :) bu sefer sorun çıkmaz inş

iletişim bile kuramadıkki hacı :D bu sefer olmaz inş da iki lafın belini kırarız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 3888 Toplam Mesaj: 28