Sakata Mı Geldim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    zkiniz daşhaınıza denk yorum yapıyorsunz.. kafamfda kaç bin problem var

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    böyle oltalara küfür iliştirip gönderirim hep yalnızca şahsına tabii
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

olur boyle seyler hocam salla

ama intikam alcam diosan sole ufaktan denyoyla yokla hic gerek yok daha buyugune deymez bence

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu sitede bi bok yok, şu haliyle temiz, ha editlemişlerdir belki ya da hiç böyle bir şey olmamıştır orasını bilemem ama şu halinde bi numara yok
    -----------------------------

Kaynak kodları elinemi düştü nereden biliyorsun ? Sayfa php yapılmış sen html yorumlanmış kaynağına bakarak temiz diyorsun ama ya php ile postluyor, kaydediyorsa ?

Gel bili bili gates
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Yok aslında daha önce de dediğim gibi site sahiplerinin art niyeti olduğunu pek düşünmedim. İleteşime mail attım üsturuplu bi şekilde...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2489 Toplam Mesaj: 16